Tommiks Tam Macera 21

tomx

Yeni Üye
2 Haz 2017
96
707

Renkli Baskı: Corriere Della Sera 61-62-63 kitaplar.
Çeviri ve Fontlama: Hoz Comics 21.cilt

Çok link üretmedim. Saçma olmasını göze alarak Google çeviriyle çevirdiğim kitap kapakları da cildin içinde,
isteyen ayrı ayrı okur, isteyen kapakları çıkarıp Hoz cildi gibi okur.

Saygılar. Teşekkürler.

Son düzenleme:

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,963
103,817
İndirip baktığımda balonlama olarak çok güzel bir iş çıkardığınızı söylemeliyim.Elinize sağlık.Bu serinin diğer kitaplarını da bekleriz. İtalyanca orjinalleri dijital 67 sayı olarak bende var. Devam etme niyetiniz varsa sayı sayı size yollayabilirim.Tekrardan elinize,emeğinize sağlık.

tomx

Yeni Üye
2 Haz 2017
96
707
İndirip baktığımda balonlama olarak çok güzel bir iş çıkardığınızı söylemeliyim.Elinize sağlık.Bu serinin diğer kitaplarını da bekleriz. İtalyanca orjinalleri dijital 67 sayı olarak bende var. Devam etme niyetiniz varsa sayı sayı size yollayabilirim.Tekrardan elinize,emeğinize sağlık.

Teşekkürler Üstadım. Dijital kopyaları bende de var. Tüm seriyi bitiririm diye söz veremiyorum ama şartlar elverirse bu cildin devamı maceraları da paylaşmak isterim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Çok beğendim...
Siyah beyazı ayrı, renklisi ayrı bir keyif...
Emeğiniz için gönülden teşekkür ediyor,
başarılı çalışmalarınızın devamı dileğiyle selamlarımı iletiyorum.

52308R.gif

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Gerçekten harika bir paylaşım, İnşallah devamlarıda gelirse çok mutlu oluruz. Çok çok teşekkürler.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Çok link üret, TOMX. Renkli renkli okuyalım. Moraller tavan yapsın. Teşekkürler.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,363
İzmir

Altan abi, elindeki digital sayıları paylaşman mümkün mü acaba? Uzun zamandır arıyordum.