neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Sevgili Kambozlu; yine harika bir paylaşım ve bu paylaşımın altında yine kambozlu imzası.
Dostum ellerine sağlık, herşey için teşekkürler.

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
Övgüler için teşekkürler.40 sene evvel ticaretini yaptğım,harçlığımı çıkardığım,babamdan sakladığım şu çizgili şeylerin !! bugünlerde beni iftar saatini unutturacak kadar meşgul edeceği aklıma gelirmiydi,gelseydi ben o komik kitaplarımın bir tek sayfasını başkasına verirmiydim.Ah ah..!!.Neyse bulduklarımızla idare edeceğiz.Site(miz)niz beni kalbimden vurdu.

Son düzenleme:

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Övgüler için teşekkürler.40 sene evvel ticaretini yaptğım,harçlığımı çıkardığım,babamdan sakladığım şu çizgili şeylerin !! bugünlerde beni iftar saatini unutturacak kadar meşgul edeceği aklıma gelirmiydi,gelseydi ben o komik kitaplarımın bir tek sayfasını başkasına verirmiydim.Ah ah..!!.Neyse bulduklarımızla idare edeceğiz.

Hakikaten neyi o öyle çizgiroman düşmanlığı hala anlayamam.Aslında bir noktada belki ders çalışsınlar bunları okumasınlar diye ebeveynler öyle davranıyordu ancak unuttukları bir şey var ki yaktıkları,yırttıkları o kitaplar bizlere okuma sevgisi kazandırdı.

Sinema önlerinde açılan kitap sergilerinde kitap almak,takas yapmak ve belki satmak mutluluğunu yaşadık.Bugünki kuşakların o tabloyu yakalayabilmesi maalesf mümkün değil artık.
Her neyse eski yad etmekte çok güzel.
Sağlıcakla kal.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Okuyacak bir şey bulunmadığında dostarın kucak dolusu sevgi yüklü paylaşımlarına ulaşabilmek gerçekten mükemmel.
Çok teşekkürler.

irfan

Yeni Üye
1 Eyl 2009
2
0
Eline emeğine sağlık. eski hazineler ortaya dökülsünler ve layık oldukları yere geçsinler artık

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,881
paylaşım ve emeklerin için teşekkürler,böyle eksik olanların tamamlanması güzel,sağolasın dostum

alpay20

Yeni Üye
28 Eyl 2009
10
0
ne güzel günlerdi onlar, ders kitapları arasında gizlice tommiks okumak, ellerine sağlık, tşk.

fahri359

Süper Üye
28 Mar 2009
774
260
Büyük ciltlerin tadı bir başka oluyor, duble paylaşım için teşekkürler..

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
İndiremediğim kapak resmini (eğer varsa) bile göremediğim bu harika paylaşım için çok teşekkür ederim.:)

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
özür

:wbtr:1)daha önceki site kapandı.tüm uploadlar gitti.2)aceleyle rapide attık.collector hesabından haberimiz yoktu.3)2 aydır sağlık problemleri yüzünden hiçbir şeyle ilgilenemedim.4)şimdi herşeye yeniden başladım.5)link yenilenmiştir.inşallah başka aksilikler çıkmaz.iyi okumalar!!

panterus

Yeni Üye
2 Kas 2009
73
46
Sey Sinbad Kardes,sana bir sorum olacak,cevaplarsan sevinirim.Sahsen beni ilgilendirmiyor,ama merakimi cekti.Hani cizgi roman gönül isidir anladik,karsilik beklenmez onuda anladik,ama cizgi roman icin kula kullugu nerden cikardin.cevaplarsan sevinirim.

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,201
3,700
Kitap sevgisini çizgi romanlar sayesinde öğrendik emeği geçen tüm site sakinlerine şükranlarımı sunuyorum