sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
muwxgn.jpg

Bir kırmızı daha eksilsin; arzu edene, tamamı düşük çözünürlükte, arzu edene tamamı iki bölüm halinde ve yüksek çözünürlükte...
Keyifli okumalar!

Düşük çözünürlükte;

Yüksek çözünürlükte;
1. Bölüm

2. Bölüm

Moderatör tarafında düzenlendi:

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
çok teşekkürler sarkomer,şöyle iyi ve tek sayfa taranmış,okuyupta arşive koyacak bir tommiks bulmak çok zor bu iyi geldi doğrusu,tabi ki yüksek çözünürlük linklerine tıkladım,daha inmedi ama kaliteden şüphem yok,şimdiden ellerine sağlık diyorum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
çok teşekkürler sarkomer,şöyle iyi ve tek sayfa taranmış,okuyupta arşive koyacak bir tommiks bulmak çok zor bu iyi geldi doğrusu,tabi ki yüksek çözünürlük linklerine tıkladım,daha inmedi ama kaliteden şüphem yok,şimdiden ellerine sağlık diyorum.

Değerli kardeşim,
öncelikle tek sayfa temenninize "maalesef" diyorum. Son zamanlarda genellikle tek sayfa tarama yapmaya çalıştım. Fakat bunu "tembelliğime sayın". Bununla birlikte tarama kalitesine elimden geldiğince dikkat ettim. Umarım beğenirsiniz.
Saygılarımla...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,149
Hocam beğenmemek olurmu harika kitap,harika tarama ve paylaşım,emeklerin için çok teşekkürler,sağolasın

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
beğenmemek nankörlük olur,emek verip bizlere bu şaheseri sunman bile kelimelerle ifade edilmesi imkansız mutluluk veriyor bizlere.tüm emeklerin adına binlerce teşekkür ederim,üstelik tarama kaliteli olmuş varsın bu defa çift sayfa olsun,düşünmen bile yeter sevgili sarkomer,sağolasın.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Teşekkürler sarkomer hocam. Sen o kadar emek verir, tarama yaparsın da biz beğenmezmiyiz.
Ellerin dert görmesin.