Tommiks Tay Yayınları Büyük Albüm Sayı 24 - İki Silahşör-Yer Altında Bir Dünya

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,854
ertugrul_001.jpg

ertugrul_003.jpg
ertugrul_099.jpg

ertugrul_003.jpg
ertugrul_099.jpg

Değerli dostumuz, Vefalı üstadımızın doğum günü kutlu olsun.
Tüm dostlara iyi okumalar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Uzun ve yorucu bir emek gerektiren bir çalışma..
Takdir etmmemek elde değil..
Teşekkürler ertuğrul..
Tam arşivlik,nefis bir paylaşım..

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,823
52,188
Kendi Koltuğunda
Teşekkürler komutanım ikisinide indirdim.Beyazlatma ve düzenlemen ham taramaya çok fark atıyor indirecekler BEYAZLATILMIŞ TARAMA yı indiriniz çok kaliteli.
Ellerine sağlık üstadım.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,201
Kamlançu
Bir yıldan fazla olmuş bu seriden herhangi bir sayı gelmeyeli.
Suskunluk inşallah bu sayı ile bozulur :)
Teşekkür ederim, ellerine sağlık abi.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
ertuğrul üstadım ellerin dert görmesin
emeği geçenlere teşekkürler konu güzel ve aydınlatıcı olmuş aydınlatma sebebiyle :)

akinalara

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
184
333
90'larda çocukluğumun efsane Tay Yayınlarından çıkmış bu sitede yüksek çözünürlükle taranmış Tommiks okumak şahane, o zamanlar gazete bayiinde albenisi çok güzel olan bu Tay Yayınları kapaklı Tommiks, Zagor, Örümcek Adam gördüm mü heyecanlanırdım ben, para biriktirip alana kadar gözlerime uyku girmezdi :)) bir tutkuydu bizde çizgi roman, şimdi Playstation 4'ler 3D filmler çıksada onun yerini tadını tutmuyor, bambaşka dünyası ruhu var çizgi romanın. bu arada ayrıntılı çizgileri kaybolmamış ham tarama bana daha iyi geldi. beyaz versiyonu da güzel fakat hem kitap tadı vermiyor hemde fazla mürekkebe boğulmuş ayrıntılı çizgileri kaybolmuş fotokopi çekilmiş gibi, yinede zevkler renkler tartışılmaz kaliteli emeğiniz için çok teşekkürler üstad.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Ellerinize sağlık üstadım.İnanın kitap gibisi yoktur,doğrudur ama , geçen gün Hürriyet Gazetesinin verdiği Tommiks'leri okuyayım dedim,10 dakika sonra kitapları yırtmamak için kendimi zor tuttum.Bütün sayfalar çift görüntü,resimler de , balon içindeki yazılar da.Koskoca Hürriyet Matbaası böyle kitap bassın.Sanırım sadece bendekiler böyle değil,tamamı böyledir.
Sonuç olarak,diyarımıza tüm emek veren üstadlarımıza hayranlığım bir kez daha arttı.Hepsinin ellerine ,yüreklerine sağlık.
Diyarımızı Allah nazardan korusun.Kıymetini gerçekten bilelim.
Selam ve sevgiler.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951
Hiç aklımda Tommiks okumak yoktu ama,bu kalite ve nostaljiyi görünce dayanamadım işte.:)
Teşekkürler üstadım...

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Karargah Komutanımız bu beyazlatma ve düzenleme işini epeyce ilerletmiş.
Böylece gelecek günlerde kendisine çok işler düşecek gibi...

Ellerine sağlık.