Tommiks Hoz Comics! Sayı 20 - Hayalet Şehir

Assad

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Ara 2014
2,503
44,662
Bosna
dbmy8toroukaubwo9.jpg

dbmy9aws6b5687tbd.jpg

Scan drzeko, edit Assad
300dpi, original size

DARDO_TUTTOMIKI039.jpg
DARDO_TUTTOMIKI040.jpg

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
İnsan bu kapakları görürde hayran olmazmı? Kapağı bu kadar güzel olan kitabın,macerası okunmadan geçilirmi? Hele Assad ve drzeko paylaşımı ise balıklama atlanır..Teşekkürler dostlar..Hemde çok teşekkürler..

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Sayın kardeşlerim,durmak nedir bilmiyorsunuz.Çok teşekkürler.Sağlık,mutluluk,huzur ve ekonamik özgürlükler diliyorum.Sonsuz sevgi ve selamlar.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Vallahi,226 sayfa..Nefis tarama ve paylaşım..Görmedende geçme,indirip okumadanda geçme..Geçenin ya aklı yok,yada deli..Tekrar teşekkürler Assad ve drzeko..

akinalara

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
184
333
mükemmel tarama, Çizgi Diyarı'nın en kral tarayıcısı Assad ve Drzeko üstada saygılar. harikasınız beyler

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Bu emeğe,
bitmek tükenmek bilmeyen enerjiye
ve çizgi roman sevgisi dolu bu gönüllere
ve de özellikle fedakarlığa ve dostluğa yürekten teşekkürler...
Selamlar ve saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Tommiks serisi keyifle devam ediyor. Muhteşem arşiv de ilerlemeye devam ediyor. Bizim de keyfimiz artıyor. Teşekkürler sevgili dostlar.

tomx

Yeni Üye
2 Haz 2017
96
707
Siteye çok geç üye oldum sayıyorum. Tommiksleri seri olarak hem de bu kadar yüksek çözünürlükle taranmış olarak bulmakla hazine bulmuşum gibi oldu. Çizgi romanlara emek veren, gönül veren, yeniden hayata döndüren herkese, bu değerli paylaşımları için, Assad ve Drzeko'ya teşekkür ediyorum. Selamlar saygılar

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Siteye çok geç üye oldum sayıyorum. Tommiksleri seri olarak hem de bu kadar yüksek çözünürlükle taranmış olarak bulmakla hazine bulmuşum gibi oldu. Çizgi romanlara emek veren, gönül veren, yeniden hayata döndüren herkese, bu değerli paylaşımları için, Assad ve Drzeko'ya teşekkür ediyorum. Selamlar saygılar

Ben de 4 sene önce geldiğimde çok geç kalmışım bu güzelliklerle karşılaşmak için demiştim :)
Hoş geldiniz üstadım, umarım bir görünüp bir kaybolanlardan olmazsınız. :)

tomx

Yeni Üye
2 Haz 2017
96
707

Ben de 4 sene önce geldiğimde çok geç kalmışım bu güzelliklerle karşılaşmak için demiştim :)
Hoş geldiniz üstadım, umarım bir görünüp bir kaybolanlardan olmazsınız. :)

Hoşbulduk. Bu sıcak karşılama için de ayrıca teşekkür ediyorum. Okuyacağım çok çizgi roman olacak. Bu yüzden burda çok zaman geçireceğimi tahmin ediyorum:)

TomandTeks

Yeni Üye
4 Tem 2017
53
35

BEnde aynı şekilde duygularıma tercüman oldunzu buraya çok geç üye olup da b güzellilkleri kaçıranlardanım.