Tommiks Hoz Comics! Sayı 04 - Büyük Başkan Tawega

Assad

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Ara 2014
2,503
44,564
Bosna
d7wt73llo5gzv0p62.jpg

Scan drzeko, edit Assad
300dpi, 1830x2470, q10

akinalara

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
184
333
woaaaww!!! tarama müthiş, çözünürlük harika, görüntü berrak, kalite mükemmel, kitap tam tamına 226 sayfa, üstelik de Tommiks ve üstelik de Hoz Comics farkıyla! Assad reis sitede ''tarama böyle yapılır'' dersi veriyorsun resmen! fırtına gibiydin Tsunamiye dönüştün forumda, bütün standartları yıkıp geçtin! bizi uyuşturucu gibi bu enfes kaliteye alıştırdın devamı gelsin reis, Tommiks ile Teks olsun bizim olsun. saygılar hürmetler, adamsın.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Diğer taramaları bence forumdan kaldırmak gerek artık. Çünkü böylesine harika taramalar dururken eskiler yer kaplıyor bence serverda.

Mükemmel tarama ve paylaşım için çok teşekkür ediyorum değerli drzeko ve Assad üstadım. Ellerinize, emeklerinize sağlık.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Link var @tobey arkadaş, neden link yok diyorsun ki, senin için yukarıdaki linki aşağıya aldım. iyi okumalar

Bu maviliği tıkla
" Link yok. " yazan dostumuz pek de haksız sayılmaz galiba...
Linklerde birazcık sorun var.
Örneğin 1. sayı linkine deneme amaçlı tıkladım açılmıyor.
Ayrıca " tobey " arkadaşımız 4. sayı için " " linkine tıkladı ise o da açılmıyor.
@aziz balıkçı dostum rica etsem siz de 1. sayı linkini kontrol eder misiniz...

Son düzenleme:

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,274
" Link yok. " yazan dostumuz pek de haksız sayılmaz galiba...
Linklerde birazcık sorun var.
Örneğin 1. sayı linkine deneme amaçlı tıkladım açılmıyor.
Ayrıca " tobey " arkadaşımız 4. sayı için " " linkine tıkladı ise o da açılmıyor.
@aziz balıkçı dostum rica etsem siz de 1. sayı linkini kontrol eder misiniz...
@HACILI Üstadım, mesajınızın yeni farkına vardım, kusura bakmayın geç farkettiğim için. Sizin vermiş olduğunuz linki kontrol ettim herhangi bir sıkıntı yok. İndirme işlemi başarılı olarak yapıyor. linkler sağlam.