Yeni Tommiks Ecem Yayınları Sayı 01

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Yeni Tommiks Ecem Yayınları Sayı 01

Sayın Mehmet Ali Üstadın Çift Sayfa Taraması, kendisine teşekkürler.

TeK 100 Sayfa.

file

İşte Okuma Adresimiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Necdet abi konulara ilk sayfaları da ekle lütfen.
Bu kitaba çok fazla parlaklık vermişsiniz, kontras sıfıra yakın neredeyse.
Ve bir tık büyüttüğümde hemen mozaiklenme oluşuyor.
Bunu önlemeyi ve daha iyi duruma getirmeyi size göstermemiz gerek. Ki zevkle yaparız zaten.:)
İlk toplantımızda 20 dakikada tüm bilgiyi vermek için sizi de bekliyor olacağız.:)

d6vrq8tbm4wjdva6g.jpg

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Ellerine sağlık dostum.
Dost önerilerinin sana daha fazla güç ve katkı sağlaması dileğiyle.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
sevgili kardeşim büyük beyaz,önerinin biran önce gerçekleşmesini dilerim.O kadar memnun oldum ki,anlatamam.Benim bilgisayarı gördün,bir karıştan küçük ,çalışmayı bitirdikten sonra ,kontrol ediyorum,fıstık gibi gözüküyor.Demek ki ekran küçüklüğünden kaynaklanıyor.Hani beyazlatma düğmeleri var ya soldan 3.ncüye bir kere tıklamıştım.Resimli anlatımlarda 4.ncüye tıklanıyordu sanırım.Ben daha az olsun dedim ama yine yapamamışım.Sonuç,bir öğretmen gibi sabırla ,bana yardımcı olmaya çalıştığınız için sonsuz teşekkürler.Allah ömür verirse,çok uslu,dersten büyük zevk alan bir öğrenci olacağıma emin olabilirsin.Biran önce o günün gelmesi dileğiyle.Yani 4 ve ya 5 sayfa bir eser alıp,onu yayınlanır hale getirirsek iyi olur sanırım.Haftaya dikişlerim alınır umarım,bir de banyomu yaptım mı doğru bilgisayar almaya.Şayet arkadaşlarım,1.000.- ila 1.750.- lira arası alabileceğim bir bilgisayar önerebilirlerse çok mutlu olurum.Hatalarımın %50'sinin azalacağına inanıyorum.Saygı ve sevgilerimle.

İlk sayfaları eklemenin ne olduğunu anlayamadım açar mısın ?Çok zahmet olacak,ama hayatta seni bırakmam sevgili öğretmenim büyük beyaz.

Sevgili kardeşim tekrar açıp kontrol ettim.SumatraPDF de tek çerçeve kalıncaya kadar büyütüyorum,hiç mozaiklenme olmuyor.Kontrasta şahane.Kısmetse toplantıya gelirken bilgisayarı getireceğim,bakarız.Mucize gibi bir şey,toplantıdan önce başka uğraşmayayım bari emekler boşa gitmesin.Selamlar.

Son düzenleme: