Kahraman Tommiks Cilt-169 (31.08.1974)

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
tommikscilt169.jpg

Link:

Bu kitap ise Sevgili Ertuğrul ve Mehmet Ali, dostum Kinowa ve Colinmccay ayrıca Altay1944,börteçine ve kambozlu dostlarıma hediye olsun.

Bunalr benim mod olarak eklediğim son kitaplar arkadaşlar.Daha önceden almış olduğum bir kararla moderatörlükten istifa etmiştim.
Sevgili Bakunin'in dönmesiyle beraber Moderatörlüğü nöbetteki bir başka arkadaşa devrederek forumun sıradan bir üyesi olarak devam edeceğim.

Keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,044
10,053
Bu kitap ise Sevgili Ertuğrul ve Mehmet Ali, dostum Kinowa ve Colinmccay ayrıca Altay1944,börteçine ve kambozlu dostlarıma hediye olsun.

Bunalr benim mod olarak eklediğim son kitaplar arkadaşlar.Daha önceden almış olduğum bir kararla moderatörlükten istifa etmiştim.
Sevgili Bakunin'in dönmesiyle beraber Moderatörlüğü nöbetteki bir başka arkadaşa devrederek forumun sıradan bir üyesi olarak devam edeceğim.

Keyifli okumalar.

Sen bırakacaksan ben hiç tatilden dönmeyeyim neptunn :)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Sevgili dostum hediyeyi aldık kabul ettik sağolasın,paylaşımın içinde ayrıca teşekkürler.
Bu yola hep beraber birlikte devam, kopmak yok sevgili dostlarım

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Sen bırakacaksan ben hiç tatilden dönmeyeyim neptunn :)

Sevgili Bozan ; bir tarafa gittiğim yok ki,yine forumdayım ve elimden geldiğince faydalı olmaya çalışacağım.Ama aradaki tek fark benim forumun sıradan bir marabası olma isteğim.Bunu daha önce de Bakunin'le konuşmuıştuk.
Sevgili Ertuğrul ve Sen zaten benim modluğumu aratmayacak kalitede kıymetli arkadaşlarsınız.

Sevgi ve selametle kalın.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Yukarıdaki mesajlarda adı geçen tüm değerli moderatör arkadaşlara şimdiye kadarki büyük hizmetlerinden dolayı minnettarım. Eminim ki benim konumumda olan diğer tüm arkadaşlar da aynı düşüncededirler.Ayrıca dünden bu yana paylaşıma sunulan tüm Tommiks'ler için kusura bakmazsanız bu tek mesajla emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum. Eksik olmayın, saygılarımla...

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
neptunn kardeşim üzme bizleri, sen ve diğer yönetici arkadaşlarımız çok kıymetli zaman ve emek harcıyorsunuz hakkınız ödenmez.Çok şaşırdım okuyunca senin gibi her an foruma hakim bütün sıkıntıları alakayla çözen bir dostum bizler gibi sıradan üye olmamalı.Gönlümüz senden yana nasıl istersen saygılıyım yanındayım.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
tommikscilt169.jpg

Link:

Keyifli okumalar.

sevgili neptunn öncelikle hediyen icin cok cok tesekkürler.. moderatörlükten ayrilma kararinida bizler icin bir defa daha düsüneceginden eminim.:(. cünki bu forumun düzenindeki katkin tartisilmaz derecede belli bir sey. ama tabiki son karar senin . sevgiyle kal dostum.:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Dostum benim makine eski,jeton yeni düştü.Moderetörlüğü bırakma da neyin nesiymiş öyle.Gerçi forumumuzda kast sistemi yok.Bütün üyeler eşit ama bu kararın üzdü beni.Senden bir dostun olarak bu kararını bir daha gözden geçirmeni rica edeceğim.Hediyen içinde ayrıca sonsuz teşekkürler.