Tommiks Ceylan Yayınları 9.Seri Fasikül 30 ( 20.12.1971 )

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
pfBDW0.jpg

İlker dostumuzla bugün telefonla yapılan sohbet eşliğinde
bu seride bir güzellik yapılması yönünde bir karar aldık ve startı vermiş olduk.
Ozanbarış & palio68 çalışması ile tüm dostlarımıza keyifli okumalar dileriz.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Bir kutlama falan mı var yahu?

İnanamıyorum! Arka arkaya tam 13 tane Tommiks indirdim...

Değerli dostlar, çok teşekkür ediyorum. Elinize, gözünüze sağlık.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Hasan sen naptın kardeş madem kaptan isteği böyle veren gönülde böyle oluyor.Bu arada ben de bir istek yapayım isteyenin yüzü kararsın iki bölümümüz bayağıdır Öksüz. Biri zembla biri kızılmaske hasan kardeş ne olacak bunların hali bir el atsan çok yetim kaldılar çoğu bölüm ya bitti ya bitecek ama bunlar kaldı böyle kıpkırmızı sevabına yavaştan yavaştan el atsan şöyle diyorum.13 sayılık bu yağmura sadece saygıyla eğiliyorum.Eski performansını yitirmemişsin kardeş.

Son düzenleme:

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Hasan sen naptın kardeş madem kaptan isteği böyle veren gönülde böyle oluyor.Bu arada ben de bir istek yapayım isteyenin yüzü kararsın iki bölümümüz bayağıdır.Öksüz biri zembla biri kızılmaske hasan kardeş ne olacak bunların hali bir el atsan çok yetim kaldılar çoğu bölüm ya bitti ya bitecek ama bunlar kaldı böyle kıpkırmızı sevabına yavaştan yavaştan el atsan şöyle diyorum.13 sayılık bu yağmura sadece saygıyla eğiliyorum.Eski performansını yitirmemişsin kardeş.

Serdar dostum sen istedin de bizmi yapmadık. Birazdan isteklerin yerine gelecek..:) :)