Tommiks Ceylan yayınları fasikül 228

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
981

Profesör üstadıma sevgi ve saygılarımla.

Normalde 14. (oval) serinin içerisinde 46. cildin içinde yer alan fasikül bu. 46. cilt, EsseGesse serisinin sondan 1 önceki cildi. Dolayısıyla son maceralardan biri. Fakat 14. seri sadece ciltlerden oluştuğu için, fasikül numarası ile uyumlu olan 7. seri altında konuyu açtım. Cildden çıkma olduğu için haliyle kapak yok, cilt kapağı da yok maalesef.
Taramalar 400 dpi. Sayfalara büyüterek bakınca 400dpi'ın kalite farkı kendini belli etmekte. Sayın Daltas'ın 400dpi'lık UHD paylaşımlarında da bunu farketmişsinizdir.
Taramayı yaptıktan sonra sayfalar rötujlandı, sayfa kenarlarına 1'er cm'lik marjlar eklendi, stipler arasındaki tretuar izleri silindi, giyotinin hışmına uğrayan sayfa dipleri elden geçirilerek kenar çizgileri eklendi.
Forumdaki arkadaşlara saygılarımla.

Ekli dosyalar

• 228_03.jpg
    228_03.jpg
    100.6 KB · Görüntü: 34
Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,899
Nazik ithafınız için teşekkür ediyorum sevgili soleil dostum.

Sizin için Teksas 7. seri 073. sayıyı 400 dpi taramaya başladım. Yetişirse geç vakit paylaşırım.

400 Dpi tarama, 300 dpi taramaya göre çok daha fazla zaman gerektiriyor. Paylaşımlarımın miktarını düşünürseniz 400 dpi taramayla paylaşım adedi yarıya düşer.

Genel kabule göre 300 dpi taramayla da çok kaliteli bir okuma imkanı var. Baskı alan dostlardan da biliyorum ki, 300 dpi tarama yeterli oluyor.

Selam ve saygılarımla.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,134
20,715
Emek büyük, hemen götüreyim. Yakında icabına bakarım. Biraz tozluydu. Ben de tozlarını kurutma makinasından geçirdim. Teşekkürler, Soleil, Sevgiler, saygılar.:)

Son düzenleme: