Tommiks Ceylan Yayınları (4.Seri) Fasikül 08 (18.08.1964)

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,732
Kıbrıs
tommiks_001.jpg

Çizgi roman seven herkese iyi okumalar.
Kıbrıs'tan sevgiler...

12 Şub 2010
15,006
543,719
Arka kapakta altı kadim dostumuz var
Samim Utkun'un sihirli fırçası onlara hayat vermiş, meftunu olmuşuz bu dostların
Essegesse üçlüsü bu kapakları görmüş müdür acaba?
Kıskançlıktan çatlarlar mıydı yoksa ilk uçakla Türkiye'ye gelip Samim Utkun'un ellerinden mi öperlerdi?

Teksas Tommiks'in bunca sevilmesinde Samim Utkun kapaklarının kesin büyük etkisi vardır

Sağol sevgili caretta dostum

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
24 Aralık 2014...
Bugün bayram mı acaba...
Paylaşımlar, hem de birbirinden nadide paylaşımlar ardısıra yağıyor...
Evet, resmi bayram olmayabilir ama biz çizgi roman severler için bugün de bayram sayılır.
Normal bir günü bayrama çevirenlere selam olsun;
teşekkürler ve saygılar...

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
...
Samim Utkun'un sihirli fırçası onlara hayat vermiş, meftunu olmuşuz bu dostların
Essegesse üçlüsü bu kapakları görmüş müdür acaba?
Kıskançlıktan çatlarlar mıydı yoksa ilk uçakla Türkiye'ye gelip Samim Utkun'un ellerinden mi öperlerdi?

Teksas Tommiks'in bunca sevilmesinde Samim Utkun kapaklarının kesin büyük etkisi vardır

...

Kesinlikle bu düşünceye katılıyorum. Çizgi romanı bu kadar sevmemein nedenlerinden biridir Samim UTKUN kapakları.. Gazete bayilerinin önünde az yutkunarak bakmadım ben o kapaklara.. Çocukluğumun biricik mesleğiydi gazete bayiliği.. O zaman büyülü dükkan yoktu doğallıkla.. Teşekkürler üstadım. Saygılar.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Kapaktaki Tom izci oymağına yeni katılmış orta okul çocuğu kıvamında olmuş ama olsun o kadar kusur kadı kızında da olur.

Teşekkür ederim.