Tommiks Ceylan Yayınları 3. Seri Sayı 079 İmajı (02.12.1963)

12 Şub 2010
15,006
543,756
file

Bu sayıdan sonra bir süre Tommiks 3. serinin 200 lü sayılarından imaj paylaşımı yapacağım.
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,452
Kendi Koltuğunda
Üstadım Karaoğlan üstadın dediğini bende düşünmüştüm ön kapaklarını toplu bir şekilde verirsen daha iyi olacak cbr de olur böyle uğraşmana hiç gerek yok bence.saygılar sunarım.

12 Şub 2010
15,006
543,756
Sevgili dostlar,
Çizgi roman keyfimizi sürerken, elimiz değmişken aynı anda çizgi roman tarihçilerimize, araştırmacılarımıza da kolaylık sağlayacak bir kaynak oluşturma imkanını da sağlamaya çalışıyoruz. Bu imaj paylaşımlarıyla bu amaca da hizmet etmeye çalışıyorum. Sadece kapak paylaşımı kaynar gider ama imaj paylaşımı sıralı listede yer aldığında hem arşivimiz için hem de yukarıda değindiğim husus için yararlı olur. Yoksa Samim Utkun kapağı diye bir anda binlerce kapağı bir linkte toplamak kolay:). Selamlar, sevgiler, saygılar...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Sevgili dostlar,
Çizgi roman keyfimizi sürerken, elimiz değmişken aynı anda çizgi roman tarihçilerimize, araştırmacılarımıza da kolaylık sağlayacak bir kaynak oluşturma imkanını da sağlamaya çalışıyoruz. Bu imaj paylaşımlarıyla bu amaca da hizmet etmeye çalışıyorum. Sadece kapak paylaşımı kaynar gider ama imaj paylaşımı sıralı listede yer aldığında hem arşivimiz için hem de yukarıda değindiğim husus için yararlı olur. Yoksa Samim Utkun kapağı diye bir anda binlerce kapağı bir linkte toplamak kolay:). Selamlar, sevgiler, saygılar...

Büyük insan anca böyle olur.Saygının her türlüsünü hak eden haluk abime saygılarımla.