12 Şub 2010
15,006
543,776

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,636
O zamanlarda da revaçtalardı, şimdilerde de revaçtalar.

Abi kapağın güzelliğine bayıldım, şahane, çok çok teşekkürler.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
En güzel maceraları hep bu 6 kahraman yaratmış çok doğru. Profesör üstadımız da bizlerle buluşturmuş, kahramanlar 7 oldu. Teşekkürler büyük şef.:)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Sayın abim belki 50-60 yıllık bu nadide kitapları değeri para ile ölçülemeyen bu yayınları cömertce ve zaman harcayıp bizlere sunduğunuz için ne yazsak yetersizdir.Sadece yüreğinizde hiç det sıkıntı olmamasını diliyorum.O güzel yürek daha uzun seneler bizlerle olsun.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Harika paylaşımları üst üste yapan Haluk abimize ne kadar teşekkür edersek edelim yanında az kalır.
Ceylan lake cilt içeriklerine ev sahipliği yapan sayılar..

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Nostalji havası devam ediyor,bence bu güzel kitaplara paha biçilemez,emek verip bizlerle buluşturan değerli kardeşlerime yürekten teşekkürü bir şeref bilirim,ellerine sağlık üstad...

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,744
Kıbrıs
Kapağı çerçevelet,tablo diye duvara as.O kadar güzel çizilmiş bir kapak ki.Ben arka
kapaktaki reklama takıldım.1963 yılında Ceylan Süpermen yayınlıyor muydu? Listeye
baktım 1958'de bir seri yayınlamış.Bir de 1967'de. Kinowa da yok.Mistercaki listesinde
hem 1962,hem de 1963'de yayınlanan seriler var.Zagor 1962'de yayınlandı.1963'e kadar
devam etmiş mi?
Gördün mü Haluk Bey?Bir kapak paylaştın başıma ne sorular çıkardın?Kim ayıklayacak
bu pirincin taşını.Valla ben pirinci çuvalı ile Palio 68 dostuma havale ediyorum. Ceylan
Yayınları'nın pekçok eski sayısı onda ve Ozan Barış dostumuzda mevcut.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
wn2m6.jpg

Tommiks 3 seri ceylan lake cilt 2 arka kapakta istediğin kinova'da mevcut caretta dostum, çorbaya biraz daha çeşni katalım.:)
Cilt ve fasikül arka kapaklarında bazen dörtlü ,altılı bazen iki kahraman tanıtımlarla devam ediyor.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
wn2m6.jpg

Tommiks 3 seri ceylan lake cilt 2 arka kapakta istediğin kinova'da mevcut caretta dostum, çorbaya biraz daha çeşni katalım.:)
Cilt ve fasikül arka kapaklarında bazen dörtlü ,altılı bazen iki kahraman tanıtımlarla devam ediyor.

Zaten siz muhteşem ikilide olmayan ne varki yani 1000 yaşına gelsek yine bunlaırı okuyamayacağız gibime geliyor o kadar çok kitap eklediniz ki ben hala tommiks hoz dayım seriyi bitiremedim.

12 Şub 2010
15,006
543,776

Ceylan lake cilt içeriklerine ev sahipliği yapan sayılar..

Çok güzel bir tanımlama oldu sevgili palio :

" Ceylan Lake Cilt İçeriklerine Ev Sahipliği Yapan Sayılar "

Bu kadar güzel ifade edilebilirdi. Tebrik ve teşekkür ediyorum dostum.

Şunu da ilave edelim, cilt içindeki fasiküller kapaksızdır. Ama ön ve arka kapakları çok güzeldir.

Dostlarımıza bir fikir vermesi ve sözünü ettiğin lake ciltleri tanımaları bakımından bir kaç cildin imajını paylaşacağım.

Ciltler biliyorsun kalın ve içindeki maceralar da defalarca başka serilerde yayınlanmış olduğundan tümünü taramayı gereksiz değil ama başka hiç paylaşılmamış pek çok çizgi roman varken bunları yeniden taramayı bu nedenle zaman kaybı olarak görüyorum. Önemli gördüğüm hususlar şu ki,
1 . çizgi roman severler, bilinmeyen ve paylaşılmamış seriler hakkında bilgi sahibi olsunlar.
2. Serilerin sıralı listeleri hazırlanırken bu imaj paylaşımları yol gösterici olsun.
3. Araştırmacılara kaynak teşkil etsin.
4. Tamamını paylaşmaya ömrümüz yetmez, ama hiç olmazsa çizgi roman severler bu kapaklardan mahrum olmasın.