Tommiks Ceylan yayınları no 46 (132'lik seri)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
000rer.jpg

Teksas-tommiks'çilere hediyemdir.

000asn.jpg

Ön ve arka kapaklar için link(İndirip dosyanın içine atmanız yeterli):

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,739
İstanbul
Kitabın kapağı, sanki bir örümcek ağ bağlamış gibi hırpalanmış. Ama sayende kitap artık asla raflarda tozlanmayı ve örümceklerin ağ bağlamasını beklemeyecek.

Tommiks benim ilk elime aldığım çizgi roman, ilk göz ağrım (daha önce başka bir kitap elime almış olabilirim ama hatırladığım Tommiks) Bu nedenle de benim için ayrı bir önemi var. Güzel bir taramayla dijital arşivlerimize kazandırdığın bu kitap için çok teşekkür ederim, sevgili dostum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,126
"oktay_izm" dostumuza gönül dolusu teşekkürlerimi iletiyorum.
Ön ve arka kapaklar için link yukarıda eklenmiştir..
Arzu eden dostlara sevgi ve saygılarla...

bayrakzaf.gif

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,045
Sarıyer
002rlr.jpg

resimxtx.jpg

Üstteki bu sayıdan alttaki bir Çelik Blek macerasından alıntı. İkiz kardeş kadar benziyorlar birbirlerine. işin ilginç tarafı her iki macerada da bu arkadaş çizgiroman kahramanı ile beraber bir küçük sandık dolusu paranın peşine düşüyor.

paylaşım için teşekkürler, dostum

12 Şub 2010
15,006
543,709

Üstteki bu sayıdan alttaki bir Çelik Blek macerasından alıntı. İkiz kardeş kadar benziyorlar birbirlerine. işin ilginç tarafı her iki macerada da bu arkadaş çizgiroman kahramanı ile beraber bir küçük sandık dolusu paranın peşine düşüyor.

paylaşım için teşekkürler, dostum

Clark Gable

Rüzgar Gibi Geçti filminin unutulmaz yıldızının yüzü, Charles Bronson 'un yüzü kadar yaygın olarak çizgi romanlarda kullanılıyor sevgili gulyabani

Ben de Teksas-Tommiksçi olduğum için bu hediyeyi sevinçle kabul ediyorum sevgili oktay_izm

teşekkürler

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Hediyeniz zevkle kabulümüzdür , dostum. Sizlerin sayesinde bizler de gçmişte savurduğumuz bu nadide kitapları yeniden okuma şansına sahip oluyoruz.

Ellerinize sağlık,