Tommiks ve Teksas Ceylan Yayınları 15.seri sayı - 1

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,070
Bursa
Doğum Günün Kutlu Olsun Serdar

2odi4Y.jpg

Tommiks ve Teksas ceylan yayınlarının 15.serisi olarak listede yer edinmiştir.
Bu paylaşım her ne kadar Tommiks kısmına açılmış olsa da, ayrıca Teksas
kısmı 15.seri içinde de yer alması gerekiyor, bu konuda artık yönetici dostlarımız
hangi yönteme baş vururlar kendi kararları ister her iki kısma konular kopyalanır yada konunun
bir bölümde açılması gerçekleşir diğer bölüm kısmına da yalnızca liste olarak ele alınıp işlenir.

ozanbarış & palio68 olarak Serdar dostumuzun doğum gününü kutlar, keyifli okumalar dileriz.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,948
ordu-turkey
Bu seri nadir bulunan bir seri ama bursalı ikili zaten hep nadir bulunanlara sahipler tıpkı yürekleri gibi iki değerli yüreği güzel insana selam olsun sağolun.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,045
Sarıyer
Bunca yıl sonra bile Teksas ve Tommiks maceraları hep aynı şekilde başlıyor; birinde Lassiter'in evi yanıyor, öbüründe Clem'in çiftliği!

Arada bir kaç sayfanın renklendirilmesi hava getirmiş dergiye.

Bu arada bu sayını dolgusu "Denizler Aslanı" bizim "Brik" değil mi, arşivim yanımda olmadığından kontrol edemiyorum.

Ayrıca içinde İngilizinden de olsa "süper kahraman" dolgusu olan başka Teksas & Tommiks var mı bilmiyorum.

Elinize sağlık, dostlar.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,070
Bursa
Bunca yıl sonra bile Teksas ve Tommiks maceraları hep aynı şekilde başlıyor; birinde Lassiter'in evi yanıyor, öbüründe Clem'in çiftliği!

Arada bir kaç sayfanın renklendirilmesi hava getirmiş dergiye.

Bu arada bu sayını dolgusu "Denizler Aslanı" bizim "Brik" değil mi, arşivim yanımda olmadığından kontrol edemiyorum.

Ayrıca içinde İngilizinden de olsa "süper kahraman" dolgusu olan başka Teksas & Tommiks var mı bilmiyorum.

Elinize sağlık, dostlar.

Tommiks ve Teksas serisinin yanında ayrıca ''Brik'' Demir Korsan'da bu seri ile başlangıç yapıyor dostum. Serini 9 sayısı ile tüm kahramanlar kendi bölümlerine ayrılıyor. Teksas 10 sayı, Tommiks 10 sayı ile 16'cı ceylan serisine başlıyor. Demir Korsan'da 10 sayı ile tek başına bağımsız dergi olarak yayına başlangıç yapıyor.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,083
Güzel paylaşım,güzel bilgiler.
Eline sağlık değerli dostum.
1 numaralı paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,657
İstanbul
Teksas 15. seri ve 1. sayı 1 numaralı dostlarımızdan 1 numaralı paylaşım elleriniz dert görmesin Ozanbarış ve Palio68 sağolun varolun

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,077
Tommiks'in Tay çevirisine bakınca aradaki fark oartaya çıkıyor,ilk sayı için teşekkürler.