Tommiks Ceylan Yayınları 14.Seri Cilt 217

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
file

Tarama : direnc11
Düzenleme : Mehmet Ali

Moderatör tarafında düzenlendi:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Tarayıcınıza, bilgisayarınıza, parmaklarınıza, sabrınıza binlerce kez teşekkürler. Kim ne derse desin, Tommiks çizgiroman aleminde gönüllere ilk taht kuran kahramanlardan biridir. Hele essegesse olunca okunmaya doyulmaz. Tekrar teşekkürler arkadaşlar.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Arkadaşlar bir sorunum var.
Tommiksi indirirken " METİN2 " isimli oyun reklamı geliyor.
Başka bir siteden de deneme yaptım. Mediafire aracılığı ile indirip yapıyorsam aynı reklam oradan da geliyor.
Dikkatimi çeken şu;
MEDİAFİRE reklam gönderiyor kanaatı oluştu bende .
Sizlerde de böyle bir şey oluyor mu?
Bu reklamlar beni çok rahatsız ediyor zira oldukça artış kaydetti.
REKLAM GELMESİNİ NASIL ÖNLEYEBİLRİM...?
(Yardım etmek isteyen arkadaş fazla teknik detaya girmeden yazarsa iyi olur zira PC konusunda iyi sayılmam...hatta iyi değilim.)
Yardım eden olursa çok sevinirim.
Selam,sevgi ve saygılarımla.
Ahmet ERDEN

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Arkadaşlar bir sorunum var.
Tommiksi indirirken " METİN2 " isimli oyun reklamı geliyor.
Başka bir siteden de deneme yaptım. Mediafire aracılığı ile indirip yapıyorsam aynı reklam oradan da geliyor.
Dikkatimi çeken şu;
MEDİAFİRE reklam gönderiyor kanaatı oluştu bende .
Sizlerde de böyle bir şey oluyor mu?
Bu reklamlar beni çok rahatsız ediyor zira oldukça artış kaydetti.
REKLAM GELMESİNİ NASIL ÖNLEYEBİLRİM...?
(Yardım etmek isteyen arkadaş fazla teknik detaya girmeden yazarsa iyi olur zira PC konusunda iyi sayılmam...hatta iyi değilim.)
Yardım eden olursa çok sevinirim.
Selam,sevgi ve saygılarımla.
Ahmet ERDEN

Ahmet Abi,

Bildiğim kadarıyla bu sorunun bir çözümü yok. Bu sadece Mediafire'a özgü bir sorun değil. Bildiğim hemen her yükleme platformunda bu tür (pop-up) reklamlar oluyor. Bazılarında paralı üyelik durumunda bu sevimsiz durumla karşılaşmıyorsun. En azından Mediafire'da durum böyle.

Ancak bilgisayarımı temizlemek için scanfan üstadımın önerdiği ücretsiz "Malvarebytes" programı bu tür pop-upları engelliyor. Ama bu kez de her seferinde engellemeye dâir mesaj çıkıyor. Bu kadarına katlanmak gerekecek herhalde.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bence de Tommiks çizgi roman aleminin çilekli tatlısıdır.. O kadar severim.. Kendi adıma defalarca okurum.. Hatta geçenlerde Konyakçı'ya Şarapçı diyorlardı, fena halde bozuldum.. O kadar yani.. Elleriniz dert görmesin..

12 Şub 2010
15,006
543,642
Tatlı ile aram yoktur
Bu Tommiks'i çiğköfte niyetine alıyorum:)
Teşekkürler dostlar, sağolun, var olun