Tommiks Ceylan Yayınları Sayı - 331 (Oval Kapaklı Seri)

Tommiks Ceylan Yayınları Sayı - 331 (Oval Kapaklı Seri)

Tommiks Ceylan Yayınları 14. Seri

Like Tree45Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16.Ekim.2012, 15:30   #1
Onursal Üye

doruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 352917
•Rep Seviyesi :
doruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond reputedoruk has a reputation beyond repute
Rating 5 Tommiks Ceylan Yayınları Sayı - 331 (Oval Kapaklı Seri)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu doruk tarafından (27.Ekim.2016 Saat 12:35 ) değiştirilmiştir.
doruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Ekim.2012, 15:43   #2
Süper Üye

göksel C. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 86266
•Rep Seviyesi :
göksel C. has a reputation beyond reputegöksel C. has a reputation beyond reputegöksel C. has a reputation beyond reputegöksel C. has a reputation beyond reputegöksel C. has a reputation beyond reputegöksel C. has a reputation beyond reputegöksel C. has a reputation beyond reputegöksel C. has a reputation beyond reputegöksel C. has a reputation beyond reputegöksel C. has a reputation beyond reputegöksel C. has a reputation beyond repute
cok eskilerden güzel bir macera daha emegin ve paylasimin icin cok tesekkürler sayin doruk
doruk bunu beğendi.
göksel C. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Ekim.2012, 19:42   #3
Aktif Üye

pandora1972 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 73421
•Rep Seviyesi :
pandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond reputepandora1972 has a reputation beyond repute
Wbtr
Tam da Doruk'tan bir şey var mı acaba, derken gördüm. Tommiks okumayalı çok uzun zaman olmuştu, sitede gördükçe bakıyorum. Sağ olasın boş durmuyorsun da masal kitaplarına beni ve de Kinowa'yı fena alıştırdın ona göre
pandora1972 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Ekim.2012, 19:57   #4
Yeni Üye

cngz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 426226
•Rep Seviyesi :
cngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond reputecngz1 has a reputation beyond repute
Harika bir doruk sunumu daha teşekkürler
doruk bunu beğendi.
cngz1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Ekim.2012, 20:17   #5
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1290682
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
En uzun seri
belki bir gün bunu da tamamlarız,
o zaman ben bile vay vay derim..
Sağol doruk..
hadon ve doruk bunu beğendi.
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ekim.2012, 00:00   #6
Yönetici

Gulyabani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 651984
•Rep Seviyesi :
Gulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond repute
Bara gittiğinde bile süt için Tom Miks'in kızılderililerin gazı ile içki içip kafayı bulması, dans edip, şarkı söylemesi, sonra da sağa sola ateş edip magandalık yapması başka bir macerada daha işlenmiş midir bilmiyorum ama "sarhoş" Tomlar, bu sayının en ilginç kareleri.

Teşekkürler, dostum.
recocore ve doruk bunu beğendi.
Gulyabani isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ekim.2012, 00:22   #7
Yönetici

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1034361
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Sevili doruk üretkenliğin ve paylaşma arzun için çok teşekkür ediyorum. O kadar az bulunan özellikler ki bunlar. "Nasıl olsa foruma her gün pek çok yeni çizgi roman geliyor, ne diye uğraşayım?" demediğin bunun yerine paylaşmayı seçtiğin için çok teşekkür ederim. Senin bu paylaşımcılığın yeni değil elbette ama bilmiyorum neden bunu söyleme ihtiyacı hissettim. Herkesin zamanı var herhalde, buna inanmak istiyorum.

Her neyse Tommiks'e geri dönelim. Benim ilk göz ağrımdır Tommiks. Elime aldığım ilk çizgi roman olması hasabiyle özeldir benim için. Artık çok sık okumasam da arada bir göz atarım. Senin bu güzel paylaşımınla o eski günlere de bir dönüş yaptım.

Her şey için çok teşekkür ederim sevgili doruk.
recocore, profesör, hadon ve 1 kişi bunu beğendi.
direnc11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ekim.2012, 00:47   #8

profesör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 2697659
•Rep Seviyesi :
profesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond reputeprofesör has a reputation beyond repute
Benim aklımın almadığı konu, Hoz Comics'in otuz küsur ciltte tamamını yayınladığı Tommiks, nasıl oluyor da 331. cilde ulaşıyor

Maceralar tekrar tekrar mı yayınlanmış bu seride

Yoksa diğer serilerde bir şişe konyağı bir dikişte içen Konyakçımız bu seride yudum yudum içmiş de her yudumu bir karede mi göstermişler

Emeklerin için teşekkürler sevgili doruk
recocore, direnc11, hadon ve 1 kişi bunu beğendi.
profesör isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ekim.2012, 01:00   #9
Süper Üye

Vergilius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 31422
•Rep Seviyesi :
Vergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond reputeVergilius has a reputation beyond repute
Teşekkür ederim kardeşim çok güzel olmuş ellerine sağlık.
doruk bunu beğendi.
Vergilius isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Ekim.2012, 02:42   #10
Süper Üye

İskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 49735
•Rep Seviyesi :
İskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond reputeİskenderunlu has a reputation beyond repute
Bu güzel paylaşım için çok teşekkür ederim..
doruk bunu beğendi.

Bookmarks

Etiket
ceylan, doruk, oval, tommiks

Seçenekler
Stil