Tommiks Ceylan Yayınları Sayı - 331 (Oval Kapaklı Seri)

doruk

Onursal Üye
19 Mar 2010
355
4,840
Ümraniye

30295777360_f75d244359_b.jpg

Son düzenleme:

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Tam da Doruk'tan bir şey var mı acaba, derken gördüm. Tommiks okumayalı çok uzun zaman olmuştu, sitede gördükçe bakıyorum. Sağ olasın boş durmuyorsun da masal kitaplarına beni ve de Kinowa'yı fena alıştırdın ona göre :)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Bara gittiğinde bile süt için Tom Miks'in kızılderililerin gazı ile içki içip kafayı bulması, dans edip, şarkı söylemesi, sonra da sağa sola ateş edip magandalık yapması başka bir macerada daha işlenmiş midir bilmiyorum ama "sarhoş" Tomlar, bu sayının en ilginç kareleri.

Teşekkürler, dostum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,670
İstanbul
Sevili doruk üretkenliğin ve paylaşma arzun için çok teşekkür ediyorum. O kadar az bulunan özellikler ki bunlar. "Nasıl olsa foruma her gün pek çok yeni çizgi roman geliyor, ne diye uğraşayım?" demediğin bunun yerine paylaşmayı seçtiğin için çok teşekkür ederim. Senin bu paylaşımcılığın yeni değil elbette ama bilmiyorum neden bunu söyleme ihtiyacı hissettim. Herkesin zamanı var herhalde, buna inanmak istiyorum.

Her neyse Tommiks'e geri dönelim. Benim ilk göz ağrımdır Tommiks. Elime aldığım ilk çizgi roman olması hasabiyle özeldir benim için. Artık çok sık okumasam da arada bir göz atarım. Senin bu güzel paylaşımınla o eski günlere de bir dönüş yaptım.

Her şey için çok teşekkür ederim sevgili doruk.

12 Şub 2010
15,006
543,639
Benim aklımın almadığı konu, Hoz Comics'in otuz küsur ciltte tamamını yayınladığı Tommiks, nasıl oluyor da 331. cilde ulaşıyor

Maceralar tekrar tekrar mı yayınlanmış bu seride

Yoksa diğer serilerde bir şişe konyağı bir dikişte içen Konyakçımız bu seride yudum yudum içmiş de her yudumu bir karede mi göstermişler:D

Emeklerin için teşekkürler sevgili doruk