Tom Braks - Paçuka'nın Kahramanı

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Kim ne derse desin ben Tom Braks'ı seviyorum. Öykülerdeki naif tarz nedeniyle olsa gerek. :)

Bu maceranın devamını (Hürriyet Mücadelesi) kısa süre önce paylaşmıştı dostlarımız. Hürriyet Mücadelesi'ni okurken "bu keçi de nereden çıktı?" demiştim. Cevabını öğrendim.

Teşekkürler dostlar.

Son düzenleme:

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Kim ne derse desin ben Tom Braks'ı seviyorum. Öykülerdeki naif tarz nedeniyle olsa gerek. :)

Bu maceranın devamını (Hürriyet Mücadelesi) kısa süre önce paylaşmıştı dostlarımız. Hürriyet Mücadelesi'ni okurken "bu keçi de nereden çıktı?" demiştim. Cevabını öğrendim.

Teşekkürler dostlar.

Eureka!
“Kim ne derse desin, ben Tom Braks'ı seviyorum. Öykülerdeki naif tarz nedeniyle olsa gerek.” diyerek; yıllardır kafamı kurcalayan ve bir türlü cevabını bulamadığım sorunsalımın nedenini buldum işte tam şimdi:
Teksas, Tommiks, Tom Braks, Swing, Zagor...; bunlarda hep gırgır ekip arkadaşları var, örneğin bir Tex’de de ekip arkadaşları var, ama matrak değiller, fakat diğerlerinde; Tonton, Profesör, Gamlı Baykuş, Konyakçı, Çiko gibi gırgırlar var, hep merak ediyordum; demek bu nedenle sadece Tex’i yıllardır hiç sevemedim ben :Ğ