Tom Reks Ceylan Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 12 (20.04.1971)

12 Şub 2010
15,006
543,642
Tom_Reks_12_01.jpg

file

Sevgili savok şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla​

Moderatör tarafında düzenlendi:

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,182
Profesör...
Çizimler güzel lakin balonlama çok kötü
Balonlar daktilo ile harflerle doldurulmuş
Kaligrafist çalıştırmamışlar..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Hastayım, hastayım... Burnum tutmuyor, alttan üstten durumlar zor, 25 yaşında delikanlı gibi sağa sola atlar, orada burada sürtersen olacağı budur... Başım ağrıyor, öksürük geliyor ben bir öksürüyorum, boğazlarım(nedense hep bu söylem çoğuldur) benden hevesli durmak bilmiyor, en sevdiğim çayı bile içemez oldum... çizgi Diyarına bakamaz oldum, dostlarımı arayamaz oldum.. Oldum ama adıma ithaf edilmiş kitap görünce kuzu görmüş kurda döndüm.. Keşke bütün kitaplar benim olsa.. Olsa n'olur ki hanım beni kapını önüne , kitapları da kaldıysa Seka'ya gönderir... Bunlar ilim irfanı düşmanı kardeşim.. hava da iğrenç mi, iğrenç.. hiç sevmem kararsız havayı.. yağacaksan yağ adam gibi yoksa gölge etme başka ihsan istemem.. Demem odur ki ben bunları nye yazdım bu parmaklarımdaki halsizlik niye, göz kapaklarımdaki ağırlık ve yanmanın sebebi ne.. Nerde bizim bu sitenin doktorları, şöyle dörtbaşı mamur bir sitede mesela Ağaoğlu'nun sitelerinde olsam şimdiye kadar bir doktor gelmişti.. Bu hastalık bende garip etkiler de yapıyor, ne yazmaya kalkıyorum ne çıkıyor... Baştan bu yana yapam gerekeni yapayım da gideyim..
Sağol Haluk Abi!..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Amerika'daki iç savaş günleri...
Daha önce çok fazla okumadığım Tom Reks'in çizgileri bayağı güzel gelmeye başladı
ve fırsat bulduğumda şöyle baştan okumaya niyetlendim.
Teşekkürler Sayın büyüğümüz;
saygılarımı iletiyorum.

bayrakzaf.gif