Tom Braks Tay Yayınları Fasikül(Kuruş)Serisi No 143

12 Şub 2010
15,006
543,756
Önceki gün kaptan bakunin ile birlikte Trabzon'da sahaf Erdoğan beyin dükkanını teftiş ederken kaptan nadir bir Nevada Kit buldu. umarım yakında paylaşır.Kapağında Charles Bronson vardı, Tom Braks kapağındaki gibi. Kapakla kalmayıp çizgi romanda da kullanılmıştı C. Bronson. Bana göstererek kulaklarını çınlattık müteveffa sanatçının.

Kapak çizerlerine çok cazip gelen bir siması var bu sanatçının. Teks, Tom Braks ve sayısız çizgi romanda kullanılıyor yüzü.
Varisleri telif hakkı alsalar köşe olurlardı:)

Sevgili direnc11 ve Powerful'a çok teşekkür ediyorum.

Powerful

Yeni Üye
23 Kas 2013
29
155
Eskişehir
Önceki gün kaptan bakunin ile birlikte Trabzon'da sahaf Erdoğan beyin dükkanını teftiş ederken kaptan nadir bir Nevada Kit buldu. umarım yakında paylaşır.Kapağında Charles Bronson vardı, Tom Braks kapağındaki gibi. Kapakla kalmayıp çizgi romanda da kullanılmıştı C. Bronson. Bana göstererek kulaklarını çınlattık müteveffa sanatçının.

Kapak çizerlerine çok cazip gelen bir siması var bu sanatçının. Teks, Tom Braks ve sayısız çizgi romanda kullanılıyor yüzü.
Varisleri telif hakkı alsalar köşe olurlardı:)

Sevgili direnc11 ve Powerful'a çok teşekkür ediyorum.

Ben de bir çok yerde gördüm bu simayı hatta Ahmet Kural'a bile benzetmişliğim vardır :D Değerli bilgilerin için teşekkürler üstad.