Tom Braks Tay Yayınları Fasikül(Kuruş)Serisi No 028 - Kara Pelerinliler

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,765
İstanbul
Tom Braks Tay Yayınları Fasikül(Kuruş)Serisi No 028
22.12.1969

tombraks28direnc1101350x514.jpg
tombraks28direnc1105350x514.jpg

Bu kez beyazlatmadan bir düzenleme yaptım. Acaba bundan sonra hep böyle mi yapsam diye düşünmüyor değilim.

Keyifli okumalar!

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Tamam diğer Tom Brakslar senin..
Yalnızca böyle taramaya devam et yeter..
Beyaz isteyen biraz uğraşsın.
Eline sağlık dostum..

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,765
İstanbul
Tamam diğer Tom Brakslar senin..
Yalnızca böyle taramaya devam et yeter..
Beyaz isteyen biraz uğraşsın.
Eline sağlık dostum..

Bu düzenleme de epeyce uğraştırdı. Ham taramaya kimi müdahaleler söz konusu. Daha bir kitap havası oldu bu son halin. Elbette isteyen beyazlatabilir. Çoklu seçimle 1 dakikada tüm kitap beyazlatılabilir :)

Bu arada bana Tom Braks mı hediye ediyorsun? Harika haber bu. Karşılıksız paylaşımda zirve bu :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Bu düzenleme daha zor..
Kesinlikle haklısın..
Bendeki tüm Tom Braks'lar senindir..
Sana hem borcum var hem de sözüm..

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Değerli dostum bu hali ile güzel beyazlatmaya gerek yok isteyen arkadaşlar kendileri de beyazlata bilir. Teşekkürler

12 Şub 2010
15,006
543,776
Dolgusuz, kemiksiz tam macera Tom Braks

İtiraf ediyorum ( itirafçılıktan cezam azalır:D )

Temizlenmemiş, düzenlenmemiş, hatta kırpılmamış çift sayfa çizgi romanları daha çok seviyorum.

Daha bir kitap havası var eski çizgi romanlarda

Yeniler için değil bu dediğim, onların beyazlatılmışı, kırpılmışı, pırıl pırıl cillop gibisini seviyorum. Hatta okurken çevresi bembeyaz bantlar harika görünüyor.

Ama eskileri olabildiğince ham seviyorum.

Tam macera olması nedeniyle çok hoş dakikalar geçirdim okurken

Sevgili direnc11, savok üstadımla aranıza girmeden:) tüm Tom Brakslar böyle olsun, senin olsun:D

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,988
8,410

@okukula Arkadaş Linkler sağlam 5 yıllık üyeliğiniz var bunu defalarca linklerin kırık olması durumunda​

yapılması gerekenler açıklanmıştır. üyeliğiniz boyunda bu yazdığınız ikinci mesaj olduğundan
durumdan haberdar olmama ihtimaliniz var.

Mouse ile linkin üzerine gelince, sağ klik yaparsanız bir pencere açılacaktır. O pencerede de
"Bağlantı adresini kopyala" seçeneğini işaretleyin. Link kopyalanmış olacaktır. Kopyaladığımız
adresi kullandığımız web tarayıcısının adres bölümüne yazıp "enter" tuşuna basalım.
İlgili dosyanın inmeye başladığını göreceğiz.

İyi okumalar, sağlıklı günler dileklerimle.

okukula

Yeni Üye
28 Şub 2018
6
1
söylediğiniz şeyi zaten denedim. o kadar tecrübemiz var. O zaman da virüs uyarısı veriyor.