Tom Braks Tay Yayınları Fasikül(Kuruş)Serisi No 035 – Hürriyet Mücadelesi

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
0zQTEr5.jpg

Son düzenleme:

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
tom braks'ı seviyorum... kapaklarına bakmak bile beni alıp yıllar yıllaaaar öncesine götürüyor... paylaşımlarıyla bu duyguları yaşatan tüm dostlara çok teşekkürler...

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Değerli ressamımız yücel köksalın tom braks'ı nadir çizdiği kapaklardan,genellikle yücel tom braks kapak çizimlerinde hep western tarzını işlemiştir,gerçekten benim için değeri çok büyük,ellerinize sağlık sevgili x TEŞEKKÜRLER ediyorum.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Bay_x'in "Müthiş Paylaşımlar Serisi" Tom Braks'la devam ediyor. Çok teşekkürler arkadaşım. Elin kolun ağrımasın.

göksel C.

Süper Üye
11 Haz 2009
512
2,789
piyasadan yillar önce kalkmis olan bu eski kitaplari bir gün okuyacagim hic aklima gelmemisti ama Bay_x gibi paylasim sevdalisi bir arkadasimiz cikip bu güzeligi bizlere yasatigi icin emeklerine sonsuz tesekkürler :D

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Bay x forma renk kattınız.Tarihi değerdeki bu paylaşımlar sayenizde, tekrar canlandı aramızda,teşekkür ederim.0.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Bu serinin kapaklarında sadece kovboy ve kızılderili resimleri çizildi sanırdım. Tombraks'da Tombraks'lı kapak ilginç geldi:).

Teşekkürler Bay_x çok değerli paylaşımın için...

12 Şub 2010
15,006
543,776
Hiç bir zaman hiç bir çizgi romandan kıyıp da kupon kesmedim

Tom Braks'tan da kesmedim. İlk yayınlandığında Liseye yeni başlamıştım ve Tay Yayınlarının yayın hayatına başladığında hatırladığım ilk yayınlarındandı Tom Braks.

Her hafta yeni sayısının gelmesini bekler ve ilk işim o haftanın Tom Braks'ını almak olurdu

Ben saklama şansına sahip olamadım ama Bay_x sayesinde o günlere dönmüş oldum

Teşekkür ve saygılarımı sunuyorum

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Üstadım çok kıymetli paylaşımlarına soluksuz devam ediyor. Bu paylaşımlara konu olan çizgi romanların neredeyse tamamı ya ben yaşlarda(43 yaşındayım) ya da benden daha yaşlı. :)

Bu macera belki defalarca başka Tom Braks Sayılarında yayımlandı ama aynı macera işte bu kapağın altında olunca bir başka oluyor, daha kıymetli oluyor.

Sonsuz teşekkürler sevgili Bay_x.