Tom Braks Tay Yayınları Fasikül(Kuruş)Serisi No 449-Hürriyet mücadelesi..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
İlkhan Tok arşivinden,iyi seyirler..

001qzq.jpg

003vyv.jpg

Mediafire

Alternatif

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Dostlar, İlhan Tok'un evini bilen var mı ? Yok yani niyetim kötü değil, sadece böyle bir arşivi merak desem :1: , e bana da inandırıcı gelmedi. Tom Braks indirmem ama Büyüğümüzün ve İlhan Tok'un katkıları da görmezden gelinemez. Elinize sağlık.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Eğer otuzyedi yıl sonra doğsaydım ve de Tom Braks gibi,hemen birkaç saniyede kılık kıyafet ve de sima değiştirme yeteneğim olsaydı ben neler neler yapardım...
Sevgili kardeşim çok teşekkür ederim,paylaştığın için sağolasın,ellerine sağlık.En iyi akşamlar senin olsun.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Cömertce arsivini bizlere açan ve onları bize ulaştıran dostlardan allah razı olsun.. sağolsunlar varolsunlar..

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,962
Arşivini bizlerle paylaşan İlkhan Tok ve güzel taramalarıyla bizlere ulaştıran
Büyük beyaz dostlarımıza bu güzel sayı için de çok teşekkürler..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Arşivlerini açan tüm dostlara tekrar teşekkür ederim...
Bu güzel paylaşım için değerli kardeşim büyük beyaz ve ilkhan tok dostumuza gönül dolusu teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Listedeki son fasikül, acaba 450'yi gören var mı?
Ben Tom Braks'ı çok severim,
paylaşanı da tarayanı da çok severim..
Her ikinize de teşekkür ederim.
Saygılarımla..

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Sevgili dostum ,
Ellerine sağlık.
Bizlerle kıymetli kitaplarını paylaşan İlhan Tok dosta da ayrıca sevgilerimi yolluyorum.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
Sabah kahvemin kreması oldu, bir kez daha ellerine saglık büyükbeyaz dostum,

pandora kadeşim Mersine gelirsen büyük bir zevkle beklerim,ama arşiv olarak hayal kırıklıgı yaşarsan karışmam çünkü conanlardan başka bir şey bulamazsın, bu grup bu oluşum o kadar çıkarsız ve sevgi dolu ki, ben kendi adıma ne yapabilirim dedim ve tek yapabilecegim şeyi yani eksikleri arayıp buraya kazandırmaya karar verdim, büyük beyaza sözüm var en az yarım dalya olana kadar devam

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Bu Tombraks yıllardır kılıktan kılığa girer durur, hatta yanlış hatırlamıyorsam şişman birhatun kılığına girmişliği de vardır ama kendisini hiç genç ve güzel bir hanım olarak görmedik. Yoksa karpuzu, kavunu geçtik iki ayva ya da şeftali de mi bulunmuyor Amerika denilen bu düvelde.

Teşekkürler, dostlarım.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
Bu Tombraks yıllardır kılıktan kılığa girer durur, hatta yanlış hatırlamıyorsam şişman birhatun kılığına girmişliği de vardır ama kendisini hiç genç ve güzel bir hanım olarak görmedik. Yoksa karpuzu, kavunu geçtik iki ayva ya da şeftali de mi bulunmuyor Amerika denilen bu düvelde.

Teşekkürler, dostlarım.

Herhalde karizma çizilmesin diye yada peşine şu bu takılmasın diye..:D

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Büyükbeyaz üstada ve sevgili ilhana teşekkürler.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,522
Ankara
Ahanda! Tom Brax bu seferde Gordon kılığına girmiş uzay gemisinin penceresinden Atılganı gösteriyor :) (Şaka bir yana resimlwer Gordonla karışmış ne hikmetse)
Tarayan dostumuza teşekkürü bir borç bilirim