Tom Braks Tay Yayınları Fasikül(Kuruş)Serisi No 316-Meçhul hırsız

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
İlkhan Tok arşivinden bayram armağanı.:)
Keyifle taradım,tek sayfa düzenledim.iyi seyirler.:)

001wlw.jpg

003ozo.jpg

Mediafire

Alternatif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Artık tarama üstadları arasına girmişsin be büyüğümbeyazım, sana daha önceki paylaşımları şöyle bir yeniden elden geçirtme zamanı geldi.. Kusura bakma, bu kadar güzel tarama yapmayacaktın..İlkhan TOK dostumuz ise her türlü güzel sözü hak ediyor..Her ikinizi de saygı ve sevgi ile selamlıyorum..

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
asıl sizin güzel sözleriniz için teşekkür ederim savok kardeşim, bu site için herkesin yeteneklerine göre bir katkısı oluyor, benimkide nacizhane böyle destek vermede, büyükbeyazda bayramı erken yaşatıyor bizlere, bayram öncesi hediye böyle ise bayramı varın siz düşünün :)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,876
Coşku ve zevkle takip ediyorum...
Eline sağlık değerli kardeşim...
Tarattırana,tarayana sevgilerimle teşekkür ederim.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Mini Ringo dolgulu Tombraks gerçekten güzel taranmış.

taramanın 22. sayfasında ne diyor Tombraks dotumuz "Peruk... takma burun... balmumu gereken her şey yanımda var". Güzel de, atı da yanında olmadığına göre ben bu gerekli şeylerden en azından 5-10 seti önü açık yarım cepkenle, daracık pantalonun neresine tıkıştırp dolaştığını bir türlü anlayamıyorum. bari aksesuar olarak kendisine bir heybe ya da çanta verselermiş, biraz daha anlamlı olurmuş.

Teşekkürler büyükbeyaz, teşekkürler ilkhantok.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Mini Ringo dolgulu Tombraks gerçekten güzel taranmış.

taramanın 22. sayfasında ne diyor Tombraks dotumuz "Peruk... takma burun... balmumu gereken her şey yanımda var". Güzel de, atı da yanında olmadığına göre ben bu gerekli şeylerden en azından 5-10 seti önü açık yarım cepkenle, daracık pantalonun neresine tıkıştırp dolaştığını bir türlü anlayamıyorum. bari aksesuar olarak kendisine bir heybe ya da çanta verselermiş, biraz daha anlamlı olurmuş.

Teşekkürler büyükbeyaz, teşekkürler ilkhantok.

:D :D Süpermen gibi tüm makyaj setlerini sıkıştırıp pantolon cebinde saklamıştır sevgili gulyabani

Benim asıl merak ettiğim boylu poslu, iri yapılı Tombraks'la Killing'in bir kaç saniye içinde nasıl oluyor da kara kuru, ufak tefek adam kılığına girdikleriydi:)

Sonunda öğrendim ve ohhh çekip rahatladım

Çizgi romanda imkansız şey yoktur:D

Teşekkürler büyükbeyaz&ilkhantok

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Teşekkürler üstat,ilhan tok arkadaşımızada ayrıca teşekkür.