Tom Braks Tay Yayınları Fasikül(Kuruş)Serisi No 165 - Ölüm Tüccarları

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Değerli dostlarım,

Tombraks sık paylaşılan dergilerden değil. Belki de az sayıda maceranın çokça tekrarlanarak basılması nedeni ile herkesin hemen her macerayı bir kaç kere okumuş olmasındandır, bu az paylaşım.

Seneler boyunca pek çok Tombraks okudum ama bu sayının bir benzeri olabileceğini tahmin etmiyorum. Nedeni şu; kapaklar dahil 52 sayfalık sayının 19. sayfasında Tombraks macerası sona eriyor ve gerisi dolgu Galaks (biz de Apo) macerası. Aslında bu durumda Galaks üstü az Tombraks olmuş oluyor, aşevi tabiri ile.

Sevgi & Saygı

92tombraks165.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili dostum,
bence sana Tombraks diye Galaks satmışlar,
ama benim için farketmez,
üç sayfa da olsa TomBraks yeterlidir..
Sevgilerimle..

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Nadir olan değerlidir Sevgili Gulyabani...

Nadir paylaşımın için gönülden teşekkürler...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,862
Güzel paylaşım,aynı güzellikte açıklama olmuş...
Eline sağlık,teşekkür ederim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Aslında maeraların tekrar tekrar yayınlanması Tom Braks'ın kendisinden mi kaynaklanıyor bilmem.Adam kılıktan kılığa giriyor,haliyle ne zaman ne kılığına girdiğini unutup aradan zaman geçince aynı kılıklara tekrar giriveriyor,senarist te mecburen o kılığa uyan o macerayı yeniden -daha doğrusu aynen-yazıveriyor.
Birileri Tom Braks'ın kulağını çekmeli artık...
Sevgili kardeşim bu kadar saçmalamaktan,teşekkür etmeyi unutacaktım az kalsın.Ellerine sağlık,paylaştığın için çok çok teşekkürler ederim,sevgiler ve saygılar sunarım,hoşçakalın.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Benim bilgisayarın klavyesinde ''c''harfi kafasına estiğinde çıkıyor,kafasına estiğinde çıkmıyor,üzerine çok kuvvetli basmadan da çıkmayacak gibi....
Eksik harf için kusura bakmayın.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
koptum olayı analiz edişine Gulyabani :Ğ:Ğ:Ğ

bana bi pilav üstüne az nohut :Ğ:Ğ:Ğ

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
Benim bilgisayarın klavyesinde ''c''harfi kafasına estiğinde çıkıyor,kafasına estiğinde çıkmıyor,üzerine çok kuvvetli basmadan da çıkmayacak gibi....
Eksik harf için kusura bakmayın.

demekki senin c harfi biraz asi bi arkadaş
ama olsun c de olsa insan insandır, insan ayırmayalım lütfen :Ğ:Ğ:Ğ

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Yayınevi tek telif hakkı ile 5 kez aynı macerayı yayınlamış baya karlı bir iş imiş o zamanlar.TEŞEKKÜRLER üstat paylaşım güzelliği daha hoş duruyor,ellerinize sağlık.