Tom Braks Tay Yayınları Cilt(Lira)Serisi Sayı 412 - Şeytan Ağızları

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,112
İstanbul
img0001woh.jpg

img0003lsr.jpg

img0068gk.jpg

Tüm Çizgi Diyarı dostlarına, en çok da Savok'a.
Tom Braks'ı ayrıca sevdiğini biliyorum.
Keyifli okumalar.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Bazı dostların Tom Braks'ı unutmadığını görmek güzel. Emek verilmiş bir tarama/düzenleme. Elinize, gözünüze sağlık. Çok Teşekkürler...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,764
İstanbul
uzung üstadımdan, çok başarılı bir tarama - düzenleme çalışması daha.

Nefis kapağıyla, her zamanki gibi mutlu sonla biten bir Tom Braks ve üstüne bir de Kit Carson öyküsüyle güzel bir sayıydı.

Dönüp dolaşıp tekrar tekrar yayımlanmasına rağmen Tom Braksların haftalık satılabildiği dönemler de yaşandı bu ülkede...

Çizgi roman yayımcılığında şimdi düzenli aylık periyotlara fit olduk. Buna da şükür diyelim.

Ellerine sağlık, üstadım.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Sayın "uzung" kardeşim,
okuduğumu hatırlayamadığım
ve zevkle okuyacağımdan emin olduğum
bu "Tom Braks" paylaşımı için
ayrıca emekleriniz için teşekkürlerimi iletiyor,
saygılarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Tombraks'ın kılık değiştirme yeteneği olduğunu biliyordum ama bu sayıda gördük ki hafızası da süpermiş. Bir bakışta kampta iki kızılderilinin eksik olduğunu ve eksiklerin kimler olduğunu kavradı.

Teşekkürler, dostum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,663
Kasımpaşa
Bir dostumun tüm nezaketi ile bana yolladığı armağanı geç cevaplandırdığım için kendime on dakika çizgi roman okuma cezası vereceğim.. Ne mi okuyacağım, tabi ki Manga! Canım işte bildiğiniz patlak gözlü karakterlerin olduğu, tersten okunan ve nasıl bir zevk verdiği konusunda hiç bir fikrimin olmadığı çizgi romana benzemeyen çizgi romanlardan.. Teşekkürler..