Tom Braks Tay Yayınları Cilt(Lira)Serisi Sayı 124 - Gümüş Mermi

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
evet arkadaşlar ilk taramam tom braks oldu... otuz yıldan beri sakladığım çok eski bir sayı... inşallah paylaşımlarımızın arkası gelecek... iyi okumalar:)

kapakpc.jpg

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,867
13,466
Gürsel abi ellerine sağlık güzel olmuş benim ilk taramam ise parmak izlerim dahi çıkmıştı

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
"gurselileri" kardeşim,
kapaktan anlaşıldığı kadarıyla eminim ki taramanız güzeldir.
Daha önemli olanı sizin gönlünüzü ortaya koymuş olmanızdır.
Teşekkürler, eksik olmayın.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
teşekkürler mustafa... zamanla ve sizlerden öğreneceklerimle inşallah daha güzel olacak... şu an hem bizler için nostaljik olsun diye hem de çocukların ilgisini çekeceğini düşündüğüm için rahmetli büyük usta mıstık'ın uzay çocuklarını ve walt disneyin mikilerini tarıyorum... ama biraz sabır rica ediyorum... aceleye getirmezsek, üzerinde daha özenerek çalışırsam daha güzel olur diye düşünüyorum...:24::)

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
sağol "sarkomer" kardeş sizler de eksik olmayın... burada hepimizin ortak noktası aynı... hepimiz çizgi roman sevdalılarıyız... ve hepimiz güzel bir paylaşımla insanları mutlu etmenin güzelliğini bilen insanlarız... ben bu yaz çizgi diyarını keşfettiğimde ve içindeki çizgi romanları görüp çocukluk yıllarıma döndüğümde yaşadığım mutluluğu anlatamam...:)

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
cok tesekkürler arkadasim.. siirlerin gibi nefis bir paylasim olmus buda..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Değerli kardeşim,
şimdi indirdim ve inceledim;tarama güzel olmakla beraber sayfa sıralarında düzensizlik mevcut.Tekrar düzenleyip paylaşıma açarsanız iyi olur.
Bundan sonraki paylaşımlarınızı merakla bekleyeceğiz.
Saygılarımla...

Son düzenleme:

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
Değerli kardeşim,
şimdi indirdim ve inceledim;tarama güzel olmakla beraber sayfa sıralarında düzensizlik mevcut.Tekrar düzenleyip paylaşıma açarsanız iyi olur.
Saygılarımla...

sevgili sarkomer kitabı tekrar alıp tek tek sayfaları kontrol ettim eklemiş olduğum cbr dosyası ile sayfalar tamamen birbirini tutuyor... senin tespit ettiğin sayfa sıralarındaki düzensizlik sanırım maceranın kitabın 19. sayfasından başlamış olması... bu cildin orjinalinde bir yarım bir de gümüş mermi adlı bu macera vardı. 1-18. sayfalar arası önceki sayıdan devam olarak garcedo kalpazanları adlı maceranın devamı ve final kısmıydı... hem yarım olduğu için hemde zaten forumda bulunduğu için bunu atlayıp 19. sayfadan başlayan gümüş mermi adlı macerayı taradım... yani sayfa sıralarında düzensizlik ve sayfalarda herhangi bir eksik yok... gönül rahatlığıyla okuyabilirsin dostum:24:

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Değerli kardeşim,
Saygılarımla...

Sanırım Sakromer Hocamın ne demek istediğini anladım.Taramalar numaralandırılırken 1,2,3...9 lerin başına 0 eklenmediği için mesala 1 den sonra 10 gelmiş 2'den sonra 20 gelmiş... gibi.İndirenler için çözüm çok basit tek basamaklı sayıların önüne 0 eklemek suretiyle sorun çözülüyor.Daha henüz indirmeyenler için ve aynı zamanda alternatif olması açısından sayfaları düzenleyerek tekrar yükledim.Çorbada tuzum olsun hesabı.

Dostum bu ilk taraman ve Tombraks seçimin için sana çok teşekkür ediyorum.Ellerine sağlık.Devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

Düzenlenmiş Alternatif Link :

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
sevgili sinbad benim yapmaya hazırlandığım şeyi benden önce hallederek tom braks sever dostlara sunduğun için sana çok teşekkür ediyorum... ellerine sağlık dostum... devamı gelecek... tekrar:89:

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
dostum biz çizgi romanla büyüyen bir neslin çocuklarıyız... çizgi roman bizim kanımıza işlemiş...inanır mısın ben aylardır siteden indirdiğim çizgi romanları okumaktan film izlemiyorum:) hem çizgi diyarından kitap oku hemde tarama yapma yani şimdi bu olur mu:49: tabi baştaki acemiliklerimiz için çizgi roman sever dostların hoşgörüsüne sığınıyoruz:) sağolsun sinbad gibi tafamus gibi dostlar da yardıma koşuyorlar:5: Allah müsade ettiği sürece inşallah naçiz paylaşımlarımız devam edecek:24::89:

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Buram buram nostalji kokan kapağa bakmak bile insanı mest ediyor.Paylaşan ellerin dert görmesin.teşekkürler...