Tom Braks Tay Yayınları Cilt(Lira)Serisi Sayı 319 - Devlet Sırrı

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
tombraks319.jpg

Paylaşıma devam; saygılarımla...

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048
Güzelim "Tom Braks" cildini halisane bir niyetle parçaladığınız, tarama için ağrıyan sırtınızı umursamadığınız, evle ve çocukların dertleriyle ilgilenmeyip hiç birisiyle iki kelam etmediğiniz, klavye başında ne kadar vakit geçirdiğinizin dahi farkında olmadığınız, içtiğiniz çayın tadını alamadığınız,televizyondaki hiç bir programı seyredemediğiniz, hatta oturmaktan uyuşan ayaklarınıza aldırmadığınız, hatta ağrımaya başlayan başınız için kalkıp da bir ilaç almaya bile üşendiğiniz, hatta, hatta... Her şey için teşekkür ediyorum :)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Güzelim "Tom Braks" cildini halisane bir niyetle parçaladığınız, tarama için ağrıyan sırtınızı umursamadığınız, evle ve çocukların dertleriyle ilgilenmeyip hiç birisiyle iki kelam etmediğiniz, klavye başında ne kadar vakit geçirdiğinizin dahi farkında olmadığınız, içtiğiniz çayın tadını alamadığınız,televizyondaki hiç bir programı seyredemediğiniz, hatta oturmaktan uyuşan ayaklarınıza aldırmadığınız, hatta ağrımaya başlayan başınız için kalkıp da bir ilaç almaya bile üşendiğiniz, hatta, hatta... Her şey için teşekkür ediyorum :)

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Bu mesajı çok iyi hatırlıyorum ama üzerinden çok zaman geçmesine rağmen sizin aynı şekilde bana cevap vermeniz, inanın ki beni çok mutlu etti. Bırakın insanları, mesajlarını dahi hatırlamanız, dostlara verdiğiniz değerin bence en önemli göstergesi...
Teşekkürler "kardeşim", TEŞEKKÜRLER...