Tombraks Tay Yayınları Büyük Albüm Sayı 18

malik68

Yeni Üye
25 Ara 2010
11
86
Tekrar merhaba.
İlk taramam sonrası aldığım sıcak yorumlar yüreğimi ısıttı.
Bir sonraki taramaya başlamam için itici güç oldu. (gaza getirdi :D )
Listemizde eksik olan bir sayıyı daha taradım.
İlk taramamı paylaşana kadar, indirdiğim kitapların ardındaki emeği tam olarak anlayamamıştım, bu paylaşım ortamına emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.
Ve şunu anladım, paylaşmak, indirmekten çok daha keyifli.
iyi okumalar dilerim.

1642d1341759801-tombraks-tay-yayinlari-buyuk-album-sayi-18-000.jpg

Ekli dosyalar

• 000.jpg
    000.jpg
    100.6 KB · Görüntü: 1,854
Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Tarama hastalığı bulaştı:D aramıza hoş geldin dostum.
Paylaşımların devamı dileğiyle.
Emeklerin için teşekkür ederim.

göksel C.

Süper Üye
11 Haz 2009
512
2,788
bu hastalik sanada bulasti ise yasadik demektir :D güzel paylasimlarinin devamini merakla bekliyoruz :D emeklerin icin cok tesekkürler...

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,049
Sarıyer
194 sayfalık bir eser taramışsın. Kalın kitap taramayı sevmediğimden veya beceremediğimden bu işe soyunanları takdir ederim.

Teşekkür ederim.

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,546
Sizin gelişiniz ve paylaşma azminiz de bizim yüreğimizi ısıttı. Yeni hastalığınızın hiç iyileşmemesini dilerim.

Son düzenleme:

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
ah bu tombraks , en sevmediğim kahramanların başında geliyor. zaten kendisinde bi numara yok, ne varsa tontonla baronda var. sevmem ama selamsızda geçmem. iyi etmişsinde tombraks koymuşsun. inşallah devamları kesilmeden gelir.
not1:( tombraks tay yayınlarındayken iyiydi, yeni basılan sayılarda o çekici kapaklar gitmiş, bir acaip ve sevimsiz kapaklar koymuşlar.. bir arada tombrax yazmışlardı kapaklara. hele tonton'a köfteci diye yazmaları... her ne kadar bencede köfteci olmalıydı diye tastiklesemde sevememiştim )
not2( dikkatimi çekti kapaktaki adam clint eastwood'a mı benziyor ne? bunla 2 etti.)
birincisi 21 lik seri tay no 6
not 3 senide sevdim taramalarınıda sevdim kara gözlüm.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Kalın ve meşakkatli kitaplardan başladığınız halde bu paylaşımlardan keyif almanız bizler için çok büyük bir şans... :)

Her şey için çok teşekkürler malik68...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,747
İstanbul
...İlk taramamı paylaşana kadar, indirdiğim kitapların ardındaki emeği tam olarak anlayamamıştım, bu paylaşım ortamına emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.
Ve şunu anladım, paylaşmak, indirmekten çok daha keyifli.
iyi okumalar dilerim.

Bu söyledikleriniz herhalde burada paylaşım yapan tüm arkadaşlarımızın hissiyatını yansıtıyor.

"İndirmek" iyidir ama "Yüklemek" daha iyidir!

Ellerinize sağlık.

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,657
her zaman yorumların bir teşekkürün yeni çizgi romanlar olarak geri döneceğini savunmuşumdur ne yazıkki biz vermeden almayı sevenlerin çok olduğu dünyada yaşıyoruz. görüldüğü gibi sıcak teşekkürler koskoca bir tombraksı tarama gayreti vermiş arkadaşımıza, paylaşımının kıymeti teşekkürle ödenmez ama şu paylaştığın kitabı görünce çocuk gibi sevinen benim gibiler için emin ol çok değerli, hem içimizdeki çocuğu sevindiriyorsun. çocuk sevindirmek iyidir. neyse fazla uzatmadan. ve yorum yazmaya üşenen arkadaşlara lütfen yazın diyerek ellerine sağlık diyorum sevgi ve selamlar.