Tom Braks Tay Yayınları Büyük Albüm 05

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
IMG_0001-33.jpg

Büyük Albümlerin bu sayısında Mükafat Avcıları, Şerif ve Silah Kaçakçıları maceralarının yanı sıra
dolgu çizgi romanı olarak Buck John - Kırmızı Kumlu Tepe isimli western macerası da verilmiş.
Bazı bölümler kitabın basımından dolayı silik çıkmış bu nedenle biraz zorlanabilirsiniz okurken.
Fakat yine de dolu dolu bir 226 sayfa sizleri bekliyor.
Keyifli okumalar herkese.

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
silahşör abimizin omuzundaki şalla bu işleri kıvırması zor:cool:..tavsiyem içine yün fanila giymesi yönünde:Ğ:Ğ..eline sağlık..

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
Yahu koskoca kitabı 2 gündür yeni görüyorum.Kimbilir kaç kişi indirmiştir diyorum.Sayfalar dolusu teşekkür mesajı ile karşılaşacağım derken sadece 2 mesaj.Birde ben 3 mesaj.Forumdaki dostlar nerdesiniz yahu.Biraz ilgi arkadaşlar...!

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Sevgili Kaptan; bu muhteşem maceralar silsilesi ve o engin gönlün için çok teşekkürler.Böylesi emeğe ancak şapka çıkarılır.
Sağlıcakla kal.

ganimurat

Yeni Üye
30 Eki 2011
94
36
Ne yalan söyleyeyim, bazılarının yaptığı gibi, böyle muhteşem paylaşımların sahibine bir teşekkürü bile çok görüp, sadece kitabı indirip gidemiyorum.
İnsanlar "benim" için "bizim" için hayatta bir daha bulamayacağımız bir şeyleri paylaşıyorlar ve bizler bir teşekkür bile etmeden işimizi görüp gidiyoruz.
Ben şahsen utanırım.
Çok teşekkürler.

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,645
bende daha uzun teşekkür etmek isterdim ama çizgi roman severler için bir süpriz hazırlıyorum balonlamaydı çeviriydi kafam balon oldu şu an çok teşekkürler.

haşim ünvan

Kıdemli Üye
15 Haz 2012
233
291
istanbul
Arşivimiz o kadar geniş ki, her siteye giriş yaptığımda nereden başlayacağıma karar vermekte zorlanıyorum. Zaten zaman kısıtlı. Dolayısıyla her emeği anında göremiyorum. Kambozlu arkadaşın dediği "teşekkür" dilekleri zamanında sahiplerine ulaşamıyor belki bu yüzden. Ama eminim ki tüm arkadaşlar her zaman emeği geçenlere içten gönderiyorlardır teşekkürlerini. Sağolun, varolun..