Tombraks orjinal sayı 064 - Gizli Hazine

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,248
3,537
Ellerinize sağlık, teşekkürler.

Sormak istediğim birşey var detay göremedim nette Tombrax tarihçesi nedir acaba ? Esse Gesse den sonra kaç sayı çizilmiş vs vs ? bir kaynak varmı acaba yada bilgisi olan bir abim ?

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Ellerinize sağlık, teşekkürler.

Sormak istediğim birşey var detay göremedim nette Tombrax tarihçesi nedir acaba ? Esse Gesse den sonra kaç sayı çizilmiş vs vs ? bir kaynak varmı acaba yada bilgisi olan bir abim ?

Bildiğim kadarıyla ilk 8 macerayı EsseGesse çizdi. Diğer maceralar (yine bildiğim kadarıyla) Fransız ressamlar tarafından "orjinal sayı" diye adlandırdığımız listeye göre çizildi. Bilgiler kesin değildir.

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,758
İstanbul
Bu denli kaliteli paylaşımlarınızı, ciğercinin kedisi gibi her daim beklemeye razıyız, üstadım :) Ellerinize sağlık, çok teşekkürler.

Son düzenleme:

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,248
3,537
Bildiğim kadarıyla ilk 8 macerayı EsseGesse çizdi. Diğer maceralar (yine bildiğim kadarıyla) Fransız ressamlar tarafından "orjinal sayı" diye adlandırdığımız listeye göre çizildi. Bilgiler kesin değildir.

Muhteşem arşiv için bir kez daha teşekkürler, Fransızlar pek bir benzetmiş Esse Gesse'ye çizgilerini