Tolga Büyük Boy Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 6

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
tolgazmz.jpg

Kaldığımız yerden devam edelim bu sayıyı ilk yardımlarımı aldığım sevgili Dostum Ertuğrul'a itaf ediyorum...

İyi okumalar dilerim arkadaşlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,778
2,632
Çok teşekkürler CNGZ1 , zevkle bu güzel seriyi okuyorum. Ancak küçük bir ricam var , dergilerdeki birleşik (çift sayfa) olan kısmı bölünmemiş şekilde de ekleyebilirmisin.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Çok teşekkürler CNGZ1 , zevkle bu güzel seriyi okuyorum. Ancak küçük bir ricam var , dergilerdeki birleşik (çift sayfa) olan kısmı bölünmemiş şekilde de ekleyebilirmisin.

Dergi boyutu büyük tarayıcıya sığmıyor nasıl yapılacağını bilmiyorum arkadaşlar yardımcı olursa neden olmasın...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Eline sağlık değerli dostum.
Kolilerden çıkan bu güzel kitapların paylaşılacağı bilen birisi olarak bekliyordum.
Hediyen ve güzel paylaşım için teşekkür ederim.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,094
İstanbul
Dostum, bu pırıl pırıl tarama için teşekkür ederim.

Çift sayfa olarak tarayıcıya sığmayacağı için ancak aşağıdaki gibi photoscape ile birleştirme yapılabilir.

tolgaift.jpg

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Harika paylaşımlarınız için yürekten teşekkürlerimi iletiyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Bu seriyi değerli katkılarınla tamamlayabilirsek harika olur cngz1...

Sayende emin adımlarla ilerliyoruz, teşekkürler...

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
ellerin dert görmesin tolgada hızlı bir ivme kazandı böylece.hiç görmediğimiz hatta bilmediğimiz dergiler artık elimizde ve sırayla okuyoruz.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024

Özellikle cengiz arkadaşımızın değerli paylaşımlarına TEŞEKKÜRLER ediyorum.

Tolganın bu güzel macerasını daha önce tam macera olarak paylaşmıştım kendi arşivime sevgili cengizin 8 ve 9 sayfa paylaşımlarını ben bu şekilde değiştirdim alltki linkten sayfaları fasikül aralarına ekleyebilirsiniz.

!

1-2-3-4-6 sayı sayfaları mevcuttur.5.fasikülde sorun olmadığı için ilaveye gerek görmedim.