Tolga- Büyük Boy Haftalık Kahramanlık Dergisi Sayı 4

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
0012lgl.jpg

Arkadaşlar biraz gecikti. Hafta sonu sınav vardı..em.. kum. bahane bulma arkadaşlarını bekletme neyse kaldığımız yerden devam sayı 4
bu sayı Adminlerin efendisi, zor zamanlarda imdadımıza yetişen kahramanımız, Savok'a itaf ediyorum..

İyi okumalar arkadaşlar

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Geç olsun bizim olsun sevgili cengiz.Dördüncü TOLGA paylaşımınızıda keyfle arşivledik.Teşekkürler ediyorum ellerinize sağlık.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
biz gelecegini bildigimiz için dert etmiyoruz.biliyoruzki en kısa zamanda bize ulaştıracak arkadaşımız.teşekkurler bu güzel paylaşıma.birde ne göreyim 5.sayıda gelmiş.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Sabit hedef Tolga okuyla attığını vururken, çerilerin attıkları tüm oklar boşa gider. Blek, Zagor, Mr. No, vs hiç olmazsa sağa sola zıplayıp, koşup, kaçmaya çalışarak aksiyona katılırlar kurşun, ok ve gibi üzerlerine gelen cisimlerden kurtulmak için. Burada olaya karşı tarafın beceriksizliğine kilitlenmiş, zorlama olmuş, kanımca, kayalığa götürüp, taştan taşa sektirseymiş Tolga'yı daha iyi olurmuş.

Teşekkürler, dostum.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
Teşekkürler üstadım. Görülüyor ki kısa zamanda 77'lik serideki eksiklikler tamamlanacak. Saygılarımla.