TOLGA - Aykutlu'nun Oğlu-TAM MACERA

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
001fuf.jpg

002lkl.jpg

Tolganın çoçukluk yıllarını va babasının öldürülme olaylarını ve gençlik yıllarını Değerli ressam ABDULLAH TURHAN Akıcı bir sanaryo,tablo gibi resimlerle işlemiş ben çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz.
Devamı olan macerası iorga Öç alıyor'u da paylaşacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,880
Eline sağlık değerli dostum.
Bu paylaşımları tam macera olarak görmek ayrı bir mutluluk.
Emeklerin için teşekkür ederim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Vefalı kardeşim ara vermeden yaptığın bu çok güzel,tam macera Tolga paylaşımların için çok teşekkürler ederim,ellerine,gözlerine emeklerine sağlık.En iyi akşamlar dilerim,sağlıcakla kal.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,677
İstanbul
Üstadım Tolga serisine büyük emek veriyorsun. Sayende Tolga maceralarını başından sonuna kadar okuma fırsatı bulabiliyoruz. Çok emek harcıyorsun. Teşekkür ederim.

Sevgiler, saygılar.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Nedense, bu maceranın girişini ve Tung-Hay’ın Öcü'nü her okuduğumda, Kozanoğlu’nun ölümsüz eseri Kızıltuğ’un kahramanı Otsukarcı ve oğlu Kaan’ı hatırlarım. Yine onları hatırlattığın için, teşekkür ederim üstadım.

Aykutluğ’un oğlu çok güzel bir macera olmasına rağmen, Sayın Turhan’ın bu macerayı farklı bir zamana dayandırmasını veya hiç çizmemiş olmasını tercih ederdim; çünkü maceralarında Cengiz Han tarafından bizzat görevlendirildiğine tanık olduğumuz Tolga’nın çocukluk dönemi ve olayların başlangıcı, bu macerada Cengiz Han’ın ölümünden bir yıl sonrasına dayandırılmaktadır!

Son düzenleme:

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
güzel bir paylaşım böylece tolga maceralarını eksiksiz okuyoruz.teşekkurler ayrıca bay x bilgileri içinde ayrıca teşekkurler.

husmanX

Aktif Üye
16 May 2011
268
823
Değerli çalışmalar için teşekkürler. Fakat link ölmüş. Yenileme şansı olan arkadaşımız var mıdır acaba?