TOLGA_Korsan Kanı_TAM MACERA (RENKLİ)

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
c81xb.jpg

KORSAN KANI
108 SAYFA TAM MACERA RENKLİ

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Vefalı kardeşim Renkli Tolga için çok teşekkür ederim,ellerin dert görmesin.En iyi günler dilerim.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Tolga paylaşımları hız kazandı şu günlerde

Teşekkürler vefalı,

güzel bir macera, sarışın kahramanımız, sarışın Sumru ile hazine peşine düşüyor ama Bodak'a dikkat:)

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
:) Tolga'ya rağbet olması ve başka arkadaşların da ona "vefa" göstermesi çok güzel. Bizim sarışın gündemden düşmüyor :), bu tatlı rekabet ve emeğin için teşekkürler.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Sayın vefalı, bu güzel tolga macerası için teşekkürler. Arkadaşların belirttiği gibi renkli çizgi roman her zaman daha güzel. İyi günler dileklerimle.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Sarı saçlı Tolga'ya kırmızı gömlek çok yakışmış, çok. Türk tarihi çizgi romanlarında erkek gibi kılıç kullanan hanım karakterlere pek rastlanmaz, çok sıkışırlarsa bıçak falan kullanırlar ama bu maceradaki Sumru, erkek gibi dövüşüyor gerçekten, kendisine boşuna "erkek" lakabını vermemişler.

Eline sağlık, dostum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili Vefalı
aslından bugün sizi de aramızda görmek isterdim, ancak acele bir toplantı oldu
bir dahaki topantıya sizi de çağırmak isterim..
Bu arada "erkek gibi" Sumru'yu merak ettim..
Teşekkürler..

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Sevgili Vefalı
aslından bugün sizi de aramızda görmek isterdim, ancak acele bir toplantı oldu
bir dahaki topantıya sizi de çağırmak isterim..
Bu arada "erkek gibi" Sumru'yu merak ettim..
Teşekkürler..

Sevgili savok sizlerle olmayı bende çok isterdim,inşallah bir dahaki toplantınızda bende aranızda olurum.TEŞEKKÜRLER ediyorum. :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,765
İstanbul

Sevgili üyemiz,

Sabahtan bu yana sizin eski konulara peşi sıra yazdığınız tek kelimeden ibaret olan ("teşekkürler") mesajlarınızı silmekle meşgulum. Daha önce bir kez genelden, bir kez de özelden mesaj gönderdim. Halen devam ediyorsunuz.

Aynı başlığın tüm sayılarına yazdığınız, birbirinin aynısı mesajlar güncel konuların listeden düşmesine neden olmaktadır. Lütfen kopyala – yapıştır mesajlar yazmak yerine “like” butonunu kullanın.

Son düzenleme: