TOLGA_Tung-Hay'ın Öcü_TAM MACERA

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
9uud9.jpg

Taramalar tamaman sarkomer üstadındır ben yalnızca sitedeki paylaşımlardan tam macera oluşturdum.Değerli sarkomer üstada teşekkürler ediyorum.
185 sayfa tam macera.

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,663
Kasımpaşa
Olabilir, bir derleme olarak düşünülünce mantıklı..
Bazıları da böyle okumak isteyebilir..
Ancak bir macera listesi ve kronoloji ister herhalde..

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
226
vefalı deyince ben de başka türlü anlamıştım,
meğer vefalıymış,
ne güzel,teşekkürler vefalı...:D

Sevgili dostlar paylaşıma mı teşekkür etsem yoksa buradaki güzel muhabbete mi bilemiyorum. Elbette lafın gelişi bilemiyorum dedim.
Hem paylaşıma, hem samimiyetinize, hem de varlığınız için sizlere çok teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Hem taramacı hem de derlemeci

Sevgili timed derleme işinde bir kankaya sahip oldu

Emekleri ve yüce gönülleri için sarkomer hocama ve vefalı arkadaşa teşekkürler, saygılar

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
Sarkomer üstadımız sitede tolga üzerine eline su dökülemez güzellikte paylaşım ve taramalar sunmuş,her ne kadar taramalarda üstadı örnek alsamda bu maalesef şimdilik mümkün görünmüyor :)
Disi Panter taramalarının üzerinde tam macera derlemeleri yapıyorum, sanırım yakında biter.Üstada harika taramaları için tekrar tekrar TEŞEKKÜRLER ediyorum.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,086
Değerli sayfa dostlarımızdan NitrO kardeşimiz tam duygularımı ifade etmiş.
Olduğu gibi kopyalayıp yapıştırarak paylaşıyorum.
"Sevgili dostlar paylaşıma mı teşekkür etsem yoksa buradaki güzel muhabbete mi bilemiyorum. Elbette lafın gelişi bilemiyorum dedim.
Hem paylaşıma, hem samimiyetinize, hem de varlığınız için sizlere çok teşekkür ederim."

Ben bir de yazışma dilindeki seviyenin güzelliğine ve kalitesine hayranım.
Bu vesile ile sayfadaki tüm çizgidiyarı dostlarına merhaba.