Tolga Cilt 01 - Dişi Panter

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
bsyg7socat5x8fm3i.jpg

İyi akşamlar...
Bu akşamki azımsanmayacak sayıdaki paylaşımlarımı dostlar yanında, paylaşımlardan pay almakla birlikte bugüne kadar herhangi bir nedenle yorum yazmamış, yorumlarını esirgemiş ya da yorum yazmaya fırsat bulamamış değerli tüm üyelerimize de hediye ediyorum.
Bu son grup üyelerimizden kendilerine hediye edilen bu paylaşımlara da yorum gelmezse bir süre paylaşım yapmayacağımı bildirmek istiyorum.
Keyifli okumalar diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

Paylaşım 9

Moderatör tarafında düzenlendi:

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Evet cemal arkadaşla aynı düşüncedeyim Hızınıza erişilmiyor.Çok teşekkür ederim.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
İşte bu benim için güzel bir süpriz oldu,eline sağlık hocam teşekkür ederim

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,689
Ne demek hocam, bizler buradayız,
Her zaman şükranla anmaktayız.
Ellerinize kollarınıza sağlık.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Kendimden ve işten çaldığım tüm zamanlarda
kitap taramaya çalışıyorum..
Niyesini pek de bilmiyorum.
Bağımlıyım galiba..
Olsun yinede devam edeceğim.
Bazı kitaplar özeldir..
Buda öyle..
Sağolun.
Sevgiler.

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
bu diyarda senin hızına yetişebilen başka bir üye varmı,paylaşım sayın 9 da olur 10 da,çünkü sen bir sevdalısın,çizgiroman sevdalısı,teşekkürler sarkomer

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Tolga serisinin devamını hasretle bekliyoruz.

Selamlar, saygılar.

yallahtazyik

Yeni Üye
12 Tem 2011
2
0
paylaşımlarını
bsyg7socat5x8fm3i.jpg

İyi akşamlar...
Bu akşamki azımsanmayacak sayıdaki paylaşımlarımı dostlar yanında, paylaşımlardan pay almakla birlikte bugüne kadar herhangi bir nedenle yorum yazmamış, yorumlarını esirgemiş ya da yorum yazmaya fırsat bulamamış değerli tüm üyelerimize de hediye ediyorum.
Bu son grup üyelerimizden kendilerine hediye edilen bu paylaşımlara da yorum gelmezse bir süre paylaşım yapmayacağımı bildirmek istiyorum.
Keyifli okumalar diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Paylaşım 9

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,645
Gaziantep
TOLGA'nın yaratıcısı Abdullah Turhan,Suat Yalaz'ın 60'lı yılların ortalarında Karaoğlan filmleri ile uğraşırken bir süre KARAOĞLAN'ın maceralarını da çizmişti(Ör;Ergenekon adlı macera).Sevgili sarkomer ,göz nuru dökmüşsün,emek vermişsin,teşekkürler.İndirip okuyalım bakalım,Ustası Suat Yalaz'dan esintiler var mı.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,516
Harika ve azbulunur paylaşımlarınıza ara vermenize anlarım lakin dostluğunuz daim kalsın.Saygı ve hürmetler.

Stuart Kamil

Yeni Üye
18 Tem 2009
56
34
Çok haklısın dostum. Emeği geçen herkese bir değil binlerce teşekkür. Benim gibi yaşı ellinin üzerinde olanlar için yaptıkları o kadar önemli ki gençler o günlerin İnternetsiz, CD'siz DVD'siz günlerinde bu yayınların bizim küçücük beyinlerimizde nasıl sınırsız düş güçlerine kapı araladıklarını sanırım tam olarak anlayamazlar. Elleriniz dert görmesin, hakkınızı helal edin. Bazen -dediğiniz gibi- bir ufacık teşekkürü bile yazmayı unutsak da emin olun bu kötü niyetimizden değil.

selmanss

Yeni Üye
14 Ocak 2011
49
14
aslında her indirdigim dosyada kalben teşekkür ediyorum

simdide yazımla yineliyorum

sagolun

emeginize deger biçilemez var olun:))))

6 Eki 2011
17
2
deathstar
1001 Romandan çıkan Tolga ile aynı değil mi, satın almak istiyordum hediye çekim vardı. Yorumlarınıza baktım bilen varsa söylerse alacağım, teşekkürler arkadaşlar

corner33

Kıdemli Üye
12 Haz 2010
222
51
emek,sabır ve çabalarınıza saygı duyuyor, bir kez daha kuru teşekkürlerimi sunmak istiyorum.yüreğinize sağlık sarkomer kardeşim.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Bir tarama bu kadar güzel olur,çalışmalarını gerçekten beğeniyorum.Ellerinize yüreğinize sağlık.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
üzme kendini sarkomer.benden
5000 yorum.bazı arkadaşlar
varyemez amca olmuşlarsa
bundan sonra gönlübol olurlar
inşallah.saygılar, sevgiler.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
bugün tolganın bu macerasını okuyordum baktım arada eksik sayılar var dedim hemen forma başvurayım birde ne göreyim tolgayı tıklar tıklamaz macera karşımda teşekkurler.güzel bir tesadüf oldu.

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,069
tolga dişi panter sayılarının tamamını nasıl bulabilirim fasikülleri indiriyorum ama şu ana kadar denk gelmedi yardımcı olursanız sevinirim.

bes5uc3

Süper Üye
11 Ara 2011
965
1,975
Kırşehirli
Değerli Sarkomer he koleksiyon kazandırıcısı gibi emeğiniiz yadsınmaz.
Formun her alanındaki çalışmaları takip etmek benim için olası değil. daha çok Karaoğlan, Bahadır, Akbulut ve bazende Tolga sayfasını ziyaret etmekteyim.

Özellikle Karaoğlan sayfasını günde en az üç kez tarar çıkarım. Tüm maceraları bilmeme rağmen, neden bilmem sanki tavşan çıkacak kuş çıkacak kabili bir beklenti ile ziyaret ederim öylesine işte.

Olası yararlanmalarımın belki bir ikisine değilse de, bir kaçına mutlaka teşekür yazma zorunluluğunu hissederim.

Kuşkusuz ki sizin emek te nezih ve zarif bir emek. İndirmeyecektim ama haydi şu tolgayı indireyim, bir de selam bırakaym dedim.

Saygılarımla...

Son düzenleme:

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,122
1,363
Bu yılın son günlerindeki süprizinize gönülden teşekkürler, eline yüreğine sağlık....