Tolga’nın “Kuğular Sarayı” Macerası

Tolga’nın “Kuğular Sarayı” Macerası

Tolga

Like Tree16Likes
  • 13 Post By reader20
  • 2 Post By altay1944
  • 1 Post By hardblood

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13.Ağustos.2018, 17:54   #1
Aktif Üye

reader20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 120325
•Rep Seviyesi :
reader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond reputereader20 has a reputation beyond repute
Standart Tolga’nın “Kuğular Sarayı” Macerası
Macera, Tolga Haftalık Kahramanlık Dergisi (313 lük seri) de yayımlanmıştır. 17 Ocak 1976 tarihli 155. sayıda başlamış, 10 Nisan 1976 tarihli 167. sayıda son bulmuştur.
Maceranın derlemesi yapılmıştır.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Ayrıca bu maceranın renklendirilmesi de sağlanmıştır.

Bu çalışmaları yapan arkadaşlara teşekkür ederim.
reader20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Ağustos.2018, 18:38   #2
Süper Üye

altay1944 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 107818
•Rep Seviyesi :
altay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond reputealtay1944 has a reputation beyond repute
altay1944 - MSN üzerinden mesaj gönder
Nedense benim bile ihmal ettiğim bir kahraman Tolga...Nedense karaoğlan ve kara muratlarda bulduğum tadı Tolga da bulamadım.Belkide çizgilerden kaynaklanıyor olabilir Tolga maceralarını üstünkörü incelediğimde farklı çizerlerin ve panellerin varlığı içimde sayfalara karşı bir soğukluk oluşturdu. Farklı çizerler derken Hikmet beyin çizimlerini hemen tanırım onlardan söz etmiyorum.sanki bazı maceralar bizden değil gibi bir yerden esinlenilmiş kahraman değiştirilmiş bizim Tolga oluvermiş havası var.Tıpkı valerian maceralarının kaptan venüs oluvermesi gibi bir farklılık algılıyorum.Belki çok hızlı çizimlerde yetişmesi gereken yerlere işin biran önce yetişmesi için böyle bir yol izlenmiş olabilir.Ama esin sayfalarına henüz ulaşabilmiş değilim.Yinede Tolga bizden biri olduğu için severek okurum.
reader20 ve gandor08 bunu beğendi.

Hz. Mevlânâ

altay1944 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2019, 14:22   #3
Kıdemli Üye

hardblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
hardblood is on a distinguished road
Elinize, emeğinize sağlık. Gerçekten muhteşem olmuş. Keşke imkan bulup renklendirmeye devam edebilseniz. Selam ve sevgilerimle...
reader20 bunu beğendi.
hardblood isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
derleme, kuğular sarayı, tam macera, tolga

Seçenekler
Stil