Tiyatro : Bugün Git Yarın Gel / Göksel Kortay, Suat Sungur

sinoplu

Süper Üye
1 Mar 2017
189
747
Karadeniz
dioagbsiktosrvx81.jpg

Tiyatro : Bugün Git Yarın Gel / Göksel Kortay, Suat Sungur

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
sayin arkadasim simdi gordum indirip seyredecegim.Cok tesekkurler.Sevgi ve saygilar.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
sayin arkadaslarim telefondan bakarken girmustum.izleyeyim dedim telefonum coktu.arkadasim sinoplu'nun haberi olmadigina kesinlikle eminim.ama telefonum coktu.bilginize.

sinoplu

Süper Üye
1 Mar 2017
189
747
Karadeniz
sayin arkadaslarim telefondan bakarken girmustum.izleyeyim dedim telefonum coktu.arkadasim sinoplu'nun haberi olmadigina kesinlikle eminim.ama telefonum coktu.bilginize.

Openload ne yazıkki açılır reklam veriyor, hepimiz bunu kullanıyoruz telde vs. Yaygın izleme sitelerinden biridir. Telefon çöktürecek kadar reklam verdiğini de ilk sizden duydum. Tabiki dikkat etmek lazım yine de..

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391

Openload ne yazıkki açılır reklam veriyor, hepimiz bunu kullanıyoruz telde vs. Yaygın izleme sitelerinden biridir. Telefon çöktürecek kadar reklam verdiğini de ilk sizden duydum. Tabiki dikkat etmek lazım yine de..

Selam sayın arkadaşım.Şöyle oldu;izleme tuşuna basınca,telefonum sesli olarak alarm şeklinde ötmeye ve yazı olarak da samsung telefona virüs bulaştı diye bir ekran geldi.Ne yaptıysam kapatamadım.Telefon kilitlendi.Pilini sökerek başardım.Olay budur.
İlginize teşekkürler,sevgi ve selamlar.

sinoplu

Süper Üye
1 Mar 2017
189
747
Karadeniz
Selam sayın arkadaşım.Şöyle oldu;izleme tuşuna basınca,telefonum sesli olarak alarm şeklinde ötmeye ve yazı olarak da samsung telefona virüs bulaştı diye bir ekran geldi.Ne yaptıysam kapatamadım.Telefon kilitlendi.Pilini sökerek başardım.Olay budur.
İlginize teşekkürler,sevgi ve selamlar.

Bilgi için teşekkürler, o tür reklamlarla sürekli karşılaşan biri olarak özellikle telde ana menüye döndüren tuşa basıp veya açık uygulamaları komple kapatan tuşa basıp kurtulunabilir.. Bahsi geçen uygulamalar telefona sahte virüs bulaştığını gösteren tıklatmaya yönelik yanıltıcı reklamlardır. Sadece openloadda değil bu tür izlemeye yönelik sitelerde bu tür reklamlar çıkabilir, korkmaya gerek yok açık uygulamaları kapatıp kurtulabilirsiniz..

Sizin vesileniz ile bu uyarıyı da yapmış olalım :)