Tina Ceylan Yayınları Sayı 110 [1969.07.30]

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
tinasayi110196907.jpg

TiNA - 110
[1969.07.30]

Murtaza Kuşkuş'un arşivinden Savok - Abartman imecesidir.
Keyifle okursunuz umarız...​

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,641
Sevgili abartman dostumuzun emekleriyle Tina sıralı listesi süratle mavileşiyor.

Benim paylaştığım 5. ve 6. sayılar arada diken gibi geliyor bana:)

Bu sayıları da sevgili abartman'ın alternatif olarak taramasını rica ediyorum. Böylece yarınlarda Tina derlemeleri yapıldığında daha uyumlu ve kaliteli eserlere sahip olabiliriz. Örneğin bu sayıdaki Jane Bond, Sandra, Serena başta olmak üzere çok güzel çizgi romanlar var. Derlemelerini de böyle kaliteli, temiz:) paylaşımlardan okumak zevkli olacak.

Emek veren, katkıda bulunan Murtaza beye, savok ve abartman üstadlara teşekkür ediyorum.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Sevgili abartman dostumuzun emekleriyle Tina sıralı listesi süratle mavileşiyor.

Benim paylaştığım 5. ve 6. sayılar arada diken gibi geliyor bana:)

Bu sayıları da sevgili abartman'ın alternatif olarak taramasını rica ediyorum. .

Hocam, ilk sayıların taramaları bildiğiniz gibi Balkatan dostumuza ait, ben naçizane versiyon üretmekten öte bir iş yapmıyorum Tinalar için. Lakin, Balkatan 5. ve 6. sayıları da tarayıp göndermişti. Önceliği elimizde bulunmayan sayılara vererek yol aldığımız için onların alternatif düzenlemelerini işin sonuna bıraktım. 60lı rakamlardan birkaç sayı Savok taraması da aynı durumda ötelenmiş vaziyette. Hele bir düze çıkalım o atladığımız taramaları da alternatif olarak yükleriz foruma...