Man From Atlantis - Atlantisten Gelen Adam

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Çocukluğumuzun dizisiydi, Dallastan tanıdığımız Patrick Duffy'nin başrolünü oynadığı dizi benim favorilerimdendi.

manfromatlantis197701.jpg

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Sevgili dostum nerden buluyorsun bunları gerçekten bulunmaz paylaşımlar Dallas'ın Bobby'sini yıllar sonra karşımda görünce hüzünlendim.Sanırım çr diziden sonra çıkmış kahraraman bizim Bobby olduğuna göre.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Sevgili Mehmet Ali, çr ve dizinin başlama tarihleri aynı ikiside 1977 yılında ama çr'daki karakter Patrick Duffy'e benziyor muhtemelen dizi tutulunca Marvel bunu boş geçmemiş :). Arşivde 7-8 dvd daha var yabancı çr, zamanında bir site bulmuştum ordan indirdim, arada ilgi çekeceğini düşündüklerimi ekliyorum.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Sevgili Mehmet Ali, çr ve dizinin başlama tarihleri aynı ikiside 1977 yılında ama çr'daki karakter Patrick Duffy'e benziyor muhtemelen dizi tutulunca Marvel bunu boş geçmemiş :). Arşivde 7-8 dvd daha var yabancı çr, zamanında bir site bulmuştum ordan indirdim, arada ilgi çekeceğini düşündüklerimi ekliyorum.
Daha önce de söylediğim gibi dostum bulunmaz paylaşımlar bunlar.Bizleri bu harikalarla buluşturduğun sağol.(Ne 7-8 dvd mi? Allah yaşadık desene :D:D:D)

kronos_55

Aktif Üye
23 Şub 2010
436
89
arkdaşlar bunların türkçesi yok mu acaba ? ben göz gezdiriyorum da çok güzel c.r var x-men olsun sonja olsun ben çevirmesini bilsem:)) sanırım zor ama insanın çok okuyası geliyor:)