The World Of Thorgal - Wolfcub 4 - Karga

Uğurlee

Yeni Üye
21 Mar 2021
15
587
Wolfcub'ın maceralarına devam ediyoruz. Yavaş başlayıp hızlanan bir serüven.
Wolfcub köy yaşamına uyum sorunu yaşıyor ve değişen karakteri sebebiyle de Aaricia ile çatışma halindeler. Lundgren'in planlarının ilerleyişine şahit oluyoruz. Yeni gizemli karakterler de dahil oluyor maceraya. Sağlam bir düşman kendini gösteriyor! İyi okumalar dostlar.

-İndirme Linki-

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,052
75,770
hiçbiryerde :)
Thorgal serilerinin çizimleri de hikayeleri de
çok iyi. Bu kitapları dilimize kazandırdığınız,
okuma imkanı verdiğiniz için çok teşekkür
ederim sevgili "Uğurlee".

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,528
Kısa zamanda yaptığınız özverili çalışmalar için teşekkür ederim.Thorgal gerçekten okunması gereken bir yapıt.Sayenizde günüm çok güzel geçiyor.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Thorgal'ı okumaya biraz geç başladım. Ama okudukça insanın ilgisini daha çok çekiyor. Sonraki sayıları ile bizleri harika bir seri bekliyor.
Bu sürükleyici çizgi romanı türlü zorluklarına rağmen hazırlayıp paylaşan Uğurlee arkadaşımıza çok teşekkürler.

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
254
459
Ankara
harikasın,gerçekten harikasın.özellikle çalışkanlığına şapka çıkarıyorum.ha gayret, bu ve diğer torgal serilerini senden en kısa sürede alalım inşallah.senin gibi gayretli dostlarımıza minnettarım.çevirilerini indirir indirmez okuyrum, ilk 3 bitti,birazdan bunuda okuyacağım inşallah

Son düzenleme:

Uğurlee

Yeni Üye
21 Mar 2021
15
587
Teşekkürler dostlar beğenmeniz mutlu ediyor. Boş zamanlarımı şu ara çeviri ve balonlama yaparak geçiriyorum. Yorucu evet ama eğlenceli de.
İskandinav Mitolojisi üzerine çokca okuma yapmam biraz kolaylaştırıyor işimi zaman zaman. Thorgal özel bir seri, bitirme niyetim var Wolfcub serisini, bakalım...

ALIENRIPLEY

Süper Üye
29 Ocak 2016
1,197
2,108
Değerli dostum Uğurlee, bu efsanevi THORGAL serileri için sana sonsuz teşekkür ederim, sitemize çok nadide eserler kazandırıyorsun.

mersan00

Onursal Üye
23 Haz 2011
254
459
Ankara
Teşekkürler dostlar beğenmeniz mutlu ediyor. Boş zamanlarımı şu ara çeviri ve balonlama yaparak geçiriyorum. Yorucu evet ama eğlenceli de.
İskandinav Mitolojisi üzerine çokca okuma yapmam biraz kolaylaştırıyor işimi zaman zaman. Thorgal özel bir seri, bitirme niyetim var Wolfcub serisini, bakalım...

özlemle bekliyorum, 4. sayıyı okudum dün, next lütfen