The Mighty Thor #178

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,169
Far Far A Way
Merhaba arkadaşlar başlığı gördünüz, Abdullah sandınız tabii. Ben bu paylaşımı 4 AY önce Direnc11 abimden almama rağmen (!) daha yeni bitirdim. Ne kadar utanmazım. Sadece bu fütursuzluğum yüzünden diyara girmeme rağmen hiçbir şey yazamadım. O yüzü bulamadım. Şimdi paylaşıyorum. Oh be bir rahatladım. Terbiyesizliğin daniskasını yaptığım için sizden tekrar tekrar özür diliyorum :(

sayfa000tit.jpg

İlk iki sayfaya bakın kararı siz verin :)

sayfa001plp.jpg

sayfa002cjc.jpg

Bir sayfayı öyle bir temizledim ki yeniden yaratılmış gibi. Sadece bir hata kalmış onu da sonradan farkettim. Sadece kare çizgilerine baksanız yeter derim :) Herhangi bir renk oynaması da yapmadım. Orijinali ve o sayfa:

thor17816zgz.jpg
sayfa016bkb.jpg

İnşallah beğenerek okursunuz. Sonraki balonlayacağım çizgi romanları da son sayfaya koydum. İyi okumalar.

ARKABAHÇE YAYINEVİ THOR KLASİK CİLT-1 ADIYLA BASTIĞI İÇİN LİNK KALDIRILMIŞTIR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Bende de aynı sorun oldu Çeviri için uzun zaman önce söz vermiştim yeni teslim ettim. oluyor öyle sorunlar sıkma canını Teşekkürler eline sağlık Şükrü

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,631
Teşekkürler. Aynı sorun hepimizde var, insanın kafası rahat olmayınca bazen bazı şeyler olmuyor. Tommiks renkli seri 1001 suratın devamı hala beklemede kaldı bende. Enkısa zamanda bende sözümü tutacağım.

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Şükrü bitiricez bu seriyi :D Bende okul bitince tam gaz devam ediyorum balonlamaya balon temizlemede senin kadar zorlandım. Bende yayınladığım sayılarda göstereceğim bi sayıyı resmen yeniden renklendirdim :D Bu arada ben en son sayıyı Martta yayınlamışım çaktırma :D

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,612
hiçbiryerde :)
Sınavlar,iş güç,
yaz rehaveti derken
oluyor öyle...
Hiç sıkmadan yavaş yavaş
yaparız çalışmaları,
yeter ki keyfimiz yerinde olsun...