Ghost Rider - Çekiç Yolu Serisi 03. Ahmaklık Zinciri (ÇvB)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Sevgili Çizgi Diyarı Sakinleri,
Bir süre önce başladığımız ''Ghost Rider'' serisinin 3. sayısını sonunda tamamladım. (Özel karakter ismi olduğundan Ghost Rider'ı Hayalet Sürücü olarak çevirip-balonlamayı uygun görmediğimizi de belirteyim.) Gecikme için başta çevirmen arkadaşım Blackbishop olmak üzere, seriyi takip edenlerden özür dilerim. iş-güç derken bir süredir hiçbir çalışmaya el atamıyordum. Ama 4. sayı çok kısa zamanda gelecek.
GhostRiderMK-3of600.jpg

Bir önceki sayıda Johnny, Ghost Rider'ı öldürmesi için birini turmuştu. Bu bölümde kiralık katilimiz neler yapıyor onu göreceğiz.

Unutmadan; Sevgili Ağabeyim Mehmet Ali ile geçtiğimiz günlerde yaptığımız sohbette bu seriden de konuşmuştuk. Devamı için yorumu ne olacak merak ediyorum.

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,758
Emekleriniz için teşekkür ederim. Mehmet Ali ile sohbetleriniz devam etsin, yorumunun olumlu olacağına ve fırsat buldukça paylaşımlara devam etmeni teşvik edeceğine:) inanıyorum.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Du bakali nolicek:D
Johny Ghostrider abimizi öldürtebilecekmi acep?
Okuyalım neşelenelim:)
Teşekkürler ederim her ikinizede süpersiniz arkadaşlar..

grifit

Aktif Üye
21 Ağu 2011
271
331
Çok teşekkürler BlackBishop&The_Darkness üstadlar.
Bu güzel paylaşım için, minimal şiir yazdım.

En sevdiğim karakter gelmiş.
Motorunu sürerek gelmiş.
Dumanını tüttürerek gelmiş.
Kurukafası ateşlenmiş.
Ceketi tütsülenmiş.
Hoşgelmiş, sefalar getirmiş.

Son düzenleme:

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
çok teşekkürler...
devamını sabırsızlıkla bekliyorum... :D bitmeden okumaya başlamayacağım meraktan çatlıyorum... :D

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
416
Yeditepe İstanbul
Filminin vizyona girmesine sayılı günler kala Ghost Rider ç.r'si çok iyi gider. Yeni sayı içinde çok teşekkürler. Geç olsun güç olmasın.