Ultimate Fallout - Spiderman Artık Yok 01 (ÇvB)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,620
İzmir
UltimateFallout01_001.jpg

Ultimate Evreni, bizim gibi eski kuşak, B Yayınları itibariyle Marvel'i okuyan, Alfa ve Marvel yayınlarını sevenler için biraz yabancı. Buna karşın neredeyse bütün sinema filmleri Ultimate'den uyarlama... Sonuçta ben ve benim gibi Marvel Comics severleri her ne kadar yadırgasakda yine de, Ultimate Evreni okuduğumuz ve izlediğimiz bir evren.

Hatırlarsanız ( Hatta haberlere konu oldu, forumda tartışıldı, son sayısı çevirildi.)
Ultimate Spiderman 160. sayıda Peter Parker, Green Goblin ile savaşırken ölmüştü.
Akabinde neler olacak...
İşte burada...

Keyifli okumalar...

Son düzenleme:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
ellerinize sağlık.açıklamalarınız için ayrıca teşekkür.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Hah şöyle!!
Amanın öldü diye bırakılmamış sonrasındaki olaylarda anlatılmış manyak aksiyon olmasıda gerekmiyor zaten.. Hikaye bütünlüğü açısından okunması gereken bölümler..
Müthişsiniz dostlar ellerinize sağlık..

aneptun2

Yeni Üye
14 Şub 2011
86
120
Biraz hızlı davranıyorm farkındayım ama çok sabırsızlandım 2.si ne zaman geliyor :D :D :D ??

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Üstadım paylaşımlarınız için çok teşekkürler,ellerinize sağlık.

LetsJoker

Yeni Üye
9 Tem 2012
77
23
Istanbul
Ellerinize saglik devami var mi? Ayrica Orumcek Adami da mumla aradim ama kotu degildi paylasimlarinizin devam etmesi dilegiyle hocam :)

djeko35

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
168
138
İzmir
Arkadaşlar ultimate fallout diyarda orjinal diliyle mevcut, devamına balonlama yapılacak mı, biliyorum çok zahmetli ama uzun zamandır bekliyoruz, birisi el atsa, bizler de okuyabilsek :) Bu arada bu sayı için The_DarknesS ustaya çok teşekkürler.