Athena 01 (Çeviri ve Balonlama)

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
00c.jpg

Athena 01
Çeviri: BlackBishop Balonlama: The_Darkness

Keyifli okumalar...

ÖNEMLİ NOT: Yayınlanan çalışmalar ile ilgili bazı problemler başka siteler veya şahıslarla yaşanmaktadır. Benim paylaşımım olan bu işleri herkes istediği gibi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Önemli olan benim paylaşımlarımı kullanırken insanların indirmesini kısıtlayıcı şartlar (V.I.P., Teşekkür, Mesaj Yazma Zorunluluğu vs.) getirilmemesi. Yayınlayacak arkadaşların bu isteğime saygı duymasını istiyorum sadece.

Moderatör tarafında düzenlendi:

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,547
Dostum ,
Ellerinize sağlık.
Zor ve zahmetli bir iş olduğunu biliyorum çeviri ve balonlamanın.
Harcadığınız emek ve mesaiyi çok takdir ediyorum.
Teşekkürler.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
İyi bir ekip tarafından özene bezene hazırlanmış bir çalışma. Çeviren, balonlayana ve paylaşana teşekkür ederim.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,639
bu harika çizimlerin bizlerle buluşmasını sağlayan filmografiye çok teşekkürler

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
bu harika çizimlerin bizlerle buluşmasını sağlayan filmografiye çok teşekkürler

aslında bu işte benim pek bir emeğim yok...
ben sadece paylaşıma açtım.. :D
blackbishop ve the_darkness çalışması...
the_darkness'a balonlama konusunda yardımını bizden esirgemediği için çok teşekkürler...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,660
Kasımpaşa
Üç güzel insan bir araya gelmiş
bir arada olmanın sırt sırta vermenin
ne kadar güzel olduğunu bize uygulamalı gösteriyor..
Daha önce de yazmıştım
hiç bilmediğim tanımadığım çizgi romanları
bu çeviri bölümünde okudum..
Bana bu güzellikleri yaşatan herkes
mutlu olsun, uzun ve sağlıklı yaşasın.
Saygılarımla.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Çeviri ve balonlamanı üstadlarına saygılar sunuyorum.Verdiğiniz emekler için sağolun

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Filmografi kardeşim çok çok teşekkür ederim emeklerin,paylaşımın ve de en önemlisi duyguların için.Ama yaptığınız bu güzel işler için kimse bize-Haydi artık teşekkür edin-demiyor.içten gelen duygularımızı ifade etmeye çalışıyoruz sadece sizlere.
Değerli kardeşim herşeyin gönlünce olmasını dilerim,hoşçakal.

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
sevgili kartal

yanlış anlıyorsam çok özür dilerim ama
"ben birisine yada bir yerde bunlara -haydi artık teşekkür edin- diyorlarda öylemi teşekkür ediyorlar" demişim bana yukarıdaki açıklamayı yapmışsınız anlayamadım...

gerçekten şu an biraz sinirliyim ve yanlış anlıyor olabilirim kusuruma bakmayın...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Canım kardeşim sanırım yanlış anlaşılmışım.Ben,siz ve sizin gibi elinde avucunda ne var ne yoksa cömertçe paylaşan arkadaşlarımıza hakikaten gıpta ile bakıyor ve bu yapılarından dolayı inanın imreniyorum.
Sadece, bu paylaşımlardan olabildiğince yararlanıp ta hiçbir tepki vermeyenlere de sinir oluyorum ,öfkeleniyorum.Ben yanlış anlaşıldımsa özür dilerim.Kendinize iyi bakın ve öyle vara yoğa da üzülmeyin.Hoşçakalın.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
teşekkürler filmografi, teşekkürler the darkness, zevkle okuyacağım.sağolun, varolun.

alfalider

Yeni Üye
11 Ocak 2012
15
4
Emeği geçenlere teşekkür ederim.
Serinin 2-3 ve 4'üncü sayılarını indirebildim ancak ilk sayının linki kırık, yenileme imkanımız var mı acaba?