Conan - Kiss of Undead ( Çeviri ve Balonlama)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
1.jpg

Dark Horse Comics tarafından online comics olarak hazırlanmış kısa bir Conan hikayesi.
Çeviri ve balonlanması tarafımdan yapıldı. ( Hatalarım varsa affola...)
Çizgi romanı bulup foruma kazandıran Panda78 arkadaşıma teşekkür ederim. Umarım beğenirsiniz.
Conan çalışmalarım devam edecek...

Moderatör tarafında düzenlendi:

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
benden başka uyanık kalmadı herhalde hemşerim:)
güzel ve kısa bir hikayeydi ama sanki yarım bırakılmış havası verdi bana?
Emekleriniz için teşekkürler..

P

panda78

İndirme linki nerede dedim sonra baktım Conan yan bakanı doğrarım diyor oraya tıklamak lazımmış,sonra indirdim ve gördüm ki 4. ve 8. sayfalarda düzeltilmesi gereken iki balon var.
4. sayfada bunu nasıl güşünürsün yazılmış, 8. sayfada ise başaldığımız işi bitirelim yazılmış bunlar düzeltilirse çok daha iyi olacaktır.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Emekleriniz, fedakarlığınız ve dostluğunuz için can-ı gönülden teşekkürler değerli kardeşim.
Saygılarımı sunuyorum.
Sağlıcakla kalın.

bayrakzaf.gif

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
İndirme linki nerede dedim sonra baktım Conan yan bakanı doğrarım diyor oraya tıklamak lazımmış,sonra indirdim ve gördüm ki 4. ve 8. sayfalarda düzeltilmesi gereken iki balon var.
4. sayfada bunu nasıl güşünürsün yazılmış, 8. sayfada ise başaldığımız işi bitirelim yazılmış bunlar düzeltilirse çok daha iyi olacaktır.

Gece gece gözümden nasıl kaçmış...
Şimdi düzeltildi. Teşekkürler.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Tarayıcılarında bunun linkini gören varmıdır arkadaşlar linki göremedim yanlış anlamayın kırık link bildirmiyorum linkin kaldırıldığına dairde bir şey yazmıyor sadece link yok veya benim tarayıcıda görünmüyor bilgi verebilirmisiniz arkadaşlar şimdiden teşekkürler