Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 203 - Meşin Yüz

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,398
66,723
Karagümrük
d3jy8g6v8pjt89y24.jpg

Serinin sondan bir önceki kitabı.
Heyecanla takip ediyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Artık sona geldik süper bir maraton gibi maceralar arasında koşturduk.Kimi zaman aynı macerayı bir daha okuduk sırf teks sevgisinden ve 204 sayılık bir teks bitiyor.Bu seriye emek verenler sağolsun

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Emeğinize sağlık merakla bekliyordum bu sayıyı elimde son sayı var tarayıp düzenlemiştim siz taramadıysanız yorulmamanız için paylaşabilirim hazır durumda bekliyor tabi taramışsanız sizin paylaşım yapmanızı severek bekleriz.
Paylaşım için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Meşin yuvarlak dilimize kazınmış, adamın adını telafuz ederken dilimiz hemen kayıyor.:)
Teks biterse küserim bak haberiniz olsun.
Teşekkürler üstadım.:)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Sevgili dostum çok teşekkürler...
Tek bir elden çıkmış seriler tarama anlamında daha iyi oluyor...
Çok büyük katkı verdin, sağol varol..
Saygılar.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Ardı ardına harikalar yağıyor yine,
Yine,mutlu olmak için sebeplerim var.
Sevgili kardeşim sen bir meleksin.
Meleklerden oluşan eşsiz bir diyar.
Canım kardeşim çok çok çok çok teşekkürler ederim.İyi ki varsın,iyi ki sizler varsınız.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Bir taraftan harika bir arşive sahip olma keyfini yaşarken,
diğer taraftan da "son" kelimesi sanki biraz hüzünlendiriyor...
Emek ve katkılarınız için sonsuz teşekkürler değerli dost;
saygılarımla...

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
543,776
Yıllar ne çabuk geçti
En sevdiğim şarkılardan birisi bu sözlerle başlıyor
Ne Teks serileri bitti, demek sıra bu seride.
Bu seri ilk başladığında acaba ömrüm yeter mi bu serinin sonunu görmeyi diye her sayıyı aldığımda soru işaretleri oluşuyordu.
Teks'in daha önce yayınlanmamış maceraları bu seri ile teşrif etmekteydi. Yeni nesi bu maceraların senaryolarında öyle ahım şahım bir özellik yoktu ama çizgiler olağanüstüydü diyebilirim. Maceraları okurken bir yandan da tablo güzelliğindeki çizgilere de dikkat eder olmuştum.
Bazı maceraların ise konusu da farklıydı ve o maceraları bir kaç defa okumak için özellikle zaman ayırdım. Klaatu'nun Altınları'ndan başlayarak ilk 100 cildi üçer kez okumuşumdur. Bazısını ise daha fazla okudum. Hele Civitelli'nin çizdiği bir macera var ki, gerek konui gerekse çizgi olarak hatırlanacaklar arasındadır.
Kara Kaplan'lı maceralarda Zombiler, Kit Karson macerasında süper olaylar, Tiger'ın, Kit Willer'in aşkları, Mefisto'nun dirilişi ve daha bir çoğu.
Neyse lafı uzatırsam bir kaç sayfayı hemen ezberden dökerim bu konuda ve pehlivan tefrikasına döner.
En iyisi Aydın Havası:)
Teşekkür ediyorum sevgili nisan yağmuru, emeklerin altın harflerle yazılacak bu Diyarda

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,619
hiçbiryerde :)
Maceraperest serisinin çizgileri de senaryoları da çok iyi.
Tabii klasik, efsane hikayeler vardı onlar ayrı. :)
Teşekkür ederim dostum, eline sağlık.