Tex Oğlak Yayıncılık Maceraperest Çizgiler Sayı 200 - Kuzeyin Şeytanları

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,398
66,688
Karagümrük
d3311rvua23mp0bmh.jpg

Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,606
hiçbiryerde :)
Sayenizde neredeyse-belki de tam- kesintisiz 600 sayı
Tex okuma şansına erişen kişilerden olduk.
Sevgili Nisan Yağmuru ve emeği geçenlere
teşekkürler, saygılar.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Evet böylece seride son 3 sayıya geldik.Bu serinin bitmesiyle geçmişten günümüze kadar ki teks külliyatı toplamda 204 teks maceraperest,26 ad-de,13 aksoy,10 galaksi yayın,32 alfa fasikül seri,ceylan 69 ve 186'lık seri,5 ceylan çıkmamış maceralar seri,tamamlanmamış ceylan 1970 öncesi seriler,9 sayılık inter neşriyat fasiküller,385 sayılık tamamlanmış çetin karakoç serisi ki bu seri hazine değerinde,ve bitmek üzere olan 168 sayılık altın teksler ile teks türkiye yayınları nihayete erecek.Ben bu kitaplar da emeği olan tüm insanlara tüm içten samimiliğimle teşekkür ediyorum.Hayallerin gerçek olduğu birlikte yapmanın güzelliğinin nelere kadir olduğunun gösterildiği bu forumda ki eski ve yeni tüm katkısı olanlar sağolsunlar.Sayın nisan yağmuru bir hayalin sonlarına getirdiğiniz için size özellikle altın teks ve maceraperestlerde ki emekleriniz adına çok içten teşekkür ederim.Umarım italya da yayınlanan maceraları birgün burada bulup okuyacak ömrümüz olur.Bu teks arşivi çizgiromancılığın gururudur.Yayınevlerinin bu emekleri geleceğe miras olarak görmesi gerekir.İlerde aynı yayınları tekrar basmak yerine yeni sayılarla teks severler mutlu edilmelidir.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
çok güzel paylaşiminiz için, teşekkürler sevgili nisan yağmuru... Kapak resmi çok hoş...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,176
Bu kitabı almıştım;
şaşırdığım husus 2 sene sürenin ne kadar çabuk geçmiş olduğu...
Yani ömrümüzden 2 senenin daha kayıp gittiği...
Dostlar, ömür çabuk geçiyor;
sağlığınızın,
güzel geçen her anınızın
ve de bu "Diyar"daki dostların kıymetini bilin...
Kaybederseniz bir daha bulamayabilirsiniz.

Teşekkürler "nisan yağmuru";
ellerinize, gözlerinize sağlık...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,475
Sevgili nisan yagmuru kardeşim çok teşekkürler ederim.Değerli kardeşim inan bu paylaşımlar herkes gibi benim için de değeri ölçülemeyecek nitelikte.Ayrıca paylaşımlarınız ile birlikte o kibar üslubunuz ve gösterdiğiniz tevazu için de ayrıca teşekkürler eder sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım.Dilerim herşey gönlünüzce olur.En iyi akşamlar diliyorum.

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,208
Germany
Teşekkürler sevgili dostum nisan yağmuru. Sayende Tex'leri kesintisiz okuma olasılığına eriştik ve erişmeye de devam edeceğiz. Emeğine, o kocaman yüreğine sağlık.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
nisan yağmuru üstadı kolonlayıp,diğer çizgi roman sitelerinede birer tane vermek lazım..Çünkü her sitenin böyle bir üstada ihtiyacı vardır..Bu güzel paylaşımları okumak başka bir ayrıcalık..Teşekkür edrim nisan yağmuru..Ellerine sağlık..